AC Marković, Beograd- Vidikovac (od 20.08.2011.g. neovlašćen servis)

prethodna tema - sledeća tema

ijanjic

Imao sam lose iskustvo u A.C. Markovic i to u dva navrata. Posle drugog puta sam promenio servis.
1. Kada sam prijavio da mi se auto gasi dok je hladan rekli su mi da su svecice u pitanju :bullshit:. Nakon zamene svecica vratili su mi i dalje ne ispravan automobil sto znaci da ga nakon servisa nisu ni probali da vide da li je kvar otklonjen. :ljut:
2. Reklamirao sam da mi se ljusti boja sa zadnjeg desnog ruba. Baja kaze "Limari su malo u guzvi, zvacemo te za 15-20 dana" i  uopste mi ne uzme podatke  :conf: !? Naravno, nisu me ni zvali, nemaju moj broj ali mislim da nisu ni hteli da ga imaju. :badmood:
Kasnije sam cuo od drugih ljudi da muljaju i sa delovima koje ugradjuju ljudima u vozila ali to je vec rekla kazala. Sve u svemu stekao sam utisak da su nestrucni i neprofesionalni.  :fiju:


Zare82

Eto...ja sam tamo kupio auto...auto je ok ja ga pazim mazim...i sva sreca oni ga VISE NE ODRZAVAJU!!!

1.Zakazes servis odes tamo a oni imaju pre tebe UVEK neki auto i Ti nisi vazan...cekaj ti ili dodji za auto za koji dan,,,,

2.Kako su menjali ulje? ja dodjem po auto sutra u dogovoreno verea....auto stoji na istom mestu...aaa,evo odma cemo to znate guzva i tako to...uterase HLADAN auto sipase TEXACO ulje ili neko slicno djubre zamenili filter LEPO naplatili, i izvolte...IZ HLADNOG QUTA ISPUSTILI ULJE IZ MOTORA????

3.Nesto je od pocetka brujalo kad se ukljuciventilator,od kad je io nov? -ma nije to nista,treba tu naka maska da se kupi pa ce bidne bolje... odoh kod pravog majstora ,nesto se sago zavrnuo ,cacnuo,i za 5min problem resen! ZNACI NISU NI POGLEDALI!!!!

4.skripe kocnice i lupa nesto s leve strane(spona)... kazu pogledali su sve je ok.... IMAM ONE PLASTICNE TRAKICE PREKO NAPLATAKA<ONI IH NISU NI SKINULI DA POGLEDAJU PLOCICE A REKLI SU DA SU CISTILI SKIDALI TOCAK ITD....PA KO JE OVDE GLUP<LUD<ZBUNJEN? OCIGLEDNO JA>>>

5.Sledeci put kad sam opet to napomenuo hteli su da menjaju obe spone JER SE TO RADI U PARU??? -zamenio jednu kod ,,ZIVE,, i vozam se ods taf=d vec 50000km i sve i u redu

6.I sad ja tako mogu jos svasta da vam pricam,,,,lakse je ovako...BEZTE BRE OD NIH STO DALJE!!!!

7.Preporucujem ..Zivu,,iz PA,nisu blizu za nas BEogradjane,al se isplati+mozes da gledas kako ti rade auto,a to ovamo ne moze nikako,izbace te napolja pa sta ti urade urade...nisu mnogo jeftiniji,nije epohalno  ne mnogo bolje nego na drugim mestima...ali ljudi su tacni,prijatni i dosledni...a i majstori su za svaku pohvalu....BRZI,i sve sto su cacnuli radi savrseno uz masu dodatnih saveta sta kako poboljsati raditi....eto,morao sam ovo da napisem jer sam strasnooo lju t na ove moj komsije!!!

6.

LeNgenda

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=390.msg43910#msg43910

Auto odvezen juce ujutru, po dogovoru podignut danas popodne.
Cifra je astronomska (18.000+) zato sto je zapisnik osiguranja bio vrlo darezljiv kad su radni sati u pitanju.

Plusevi:

Sam posao je uradjen dobro, vidi se na slikama u prilogu.
Vreme predaje i podizanja auta je dogovoreno i ispostovano.
Auto je opran i usisan.
Nista iz auta ne nedostaje.
Nema dodatnih ostecenja.
Komunikacija ljubazna i poslovna.

Minusi:

Ponegde u zazorima brljavo od gita.
Vratanca rezervoara nisu lepo montirana, pa zvacu lim u donjem levom uglu, malo su se tu i ogulila, to sredjujem prvom prilikom, radice lak za nokte.
Auto je ocigledno vozen, pomereno sediste, komande ventilacije i, naravno, 38 km vise na brojacu. Gorivo nisu nadoknadili.
Sat je pobrljaveo zbog skidanja klema sa akumulatora, e sad, da li su maznuli moj i stavili neki levi, ne znam, nisam ga markirao, u principu ne bih rekao da su ga zamenili, mada je sve moguce.

Opste stanje auta je dobro, sve je kao i pre, nema cudnih zvukova i/ili drugih senzacija.

Cale je podizao auto, ja sam kasnio, pa nisam stigao da ih napenalim za vratanca i kilometrazu.

Generalno je sve proslo ok, ali ih je trebalo napenaliti zbog ovih nedostataka, sad je malo kasno.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sphex

^ na fotkama deluje da je ok odrađeno, ali čitajući prethodne postove i sad ovo tvoje iskustvo, ispade da si "imao sreće" što je tako ispalo na kraju i da bi sad trebao da im budeš zahvalan za sve učinjeno po očigledno paprenoj ceni. Uh, Srbijo mila majko!
U svakom slučaju jedan veliki minus za AC Marković.
we brake for nobody!

Svarog

Mnogo ljudi se žali na AC Marković. Jesu oni ljubazni i sve to, dok te ne uvuku u priču, a posle ko te j... Samo ti plati, a posle šta bude. Samnom su bili super i skroz predusretljivi dok nisam uplatio kola, a posle se i ne javljaju. I možete misliti mene kad treba da idem da podignem kola u zakazan dan, a oni me odjave, neće ni da razgovaraju samnom. U jednom trenutku sam pomislio da su me prevarili i da kola uopšte neću ni da dobijem. Sve u svemu, imaju nekako pokvarenjački pristup i odavno ih zaobilazim u širokom luku.

Saša

Citat: Svarog poslato 07.02.2011. - 11:04
Sve u svemu, imaju nekako pokvarenjački pristup i odavno ih zaobilazim u širokom luku.

Potpisujem.

LeNgenda

Citat: LeNgenda poslato 04.02.2011. - 22:01
Auto je ocigledno vozen, pomereno sediste, komande ventilacije i, naravno, 38 km vise na brojacu.

Ajde da ne ogresim dusu bez veze...

Sa jedne strane, neki forumasi tvrde da u AC Markovic u svom servisu rade i limarsko-farbarske radove, a npr. u SAT Plus-u u nekoliko navrata (za svaku Daciju na Supertestu i sad ovo oko naseg taxiste) u tabeli servisa i onoga sto rade, kod AC Markovic nije stiklirana limarija, sto navodi na zakljucak da limariju rade kod nekog po ugovoru.

Ja, pravo da kazem, nemam pojma, nisam ih pitao, tako da ako su auto vozili do tog partnerskog servisa, onda ok za kilometrazu, samo ko zna gde im je taj servis na 19 km od njih, od mene do Trga republike ima 13,5 km, kao na Karaburmu da su terali.

Ostale zamerke ostaju, sve i da su ti drugi lose namestili vratanca rezervoara, ovi su trebali da pregledaju uradjeno i primete to.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

kiconix


saša61beograd

Nije više ovlašćeni servis za Reno/Dačiju (auto blog danas)

neskafa

Izmene u dilerskoj mreži Renault-Dacia


Od 20. avgusta 2011. godine, Auto Centar Marković, Gocka 59 u Beogradu, nije više Renault ni Dacia ovlašćeni koncesionar, samim tim je izgububio pravo na prodaju i servisiranje obe marke automobila.

Sporazumni raskid ugovora o prodaji kao i servisu je stupio na snagu danom potpisivanja istog...
Svaka popravka u garanciji neće biti prihvaćena kao ni mogućnost kupovine novih automobila.
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

sibelius


Poštovani,
AC Marković nije ovlašćeni Renault, Dacia servis jer su izgubili licencu.
Nažalost, sada nismo u mogućnosti da utičemo na njihovo poslovanje.
Hvala na razumevanju i srdačan pozdrav,

Jasmina GUJANICIC
Sluzba odnosa sa strankama
RENAULT NISSAN SRBIJA
Omladinskih brigada 88
11070, Novi Beograd




Ovo je samo dao prepiske sa njima. pri tom sam zamolio da nadji nacin da obaveste sve vlasnike ili bar one koji su u garanciji jer sam ja dosao uz situaciju da zbog servisa izgubim garanciju.
imam utisak da se ovi u RNS nisu bas potresli zbog toga
ako imate nacina obavestavajte l;jude oko sebe da ne idu AC Markovic dok su u garanciji

Saša

Danas slušam reklamu na JAT radiu, ACM se uredno reklamira kao ovlašćeni serviser za Reno i Dacia-u.  :huh:

sibelius


Svarog

Šta god da su, ja njih izbegavam i magistralom kad treba da prođem.

nenad28

LeNgenda:

Ne bih da te malerisem, ali kad su limarski radovi pomenutog servisa u pitanju, siguran sam da ti auto nece jos dugo tako izgledati.
Meni je AC Markovic osakatio auto.
Toliko sam kivan na njih, da cu dan kad su im oduzeli licencu da slavim kao drugu slavu.

Meni su radili zadnje krilo vrata i sajtnu. Nakon 6 meseci mi je sve istrulelo ponovo. Navodno su priznali gresku i obecali da ce mi odraiti ponovo, a ja da platim "SAMO" 30% zbog NJIHOVE GRESKE!!!

U medjuvremenu me sustigne lik sa BMW-om na semaforu, polupa mi branik i poklopac prtljaznika i na moju zalost odem kod njih da mi odrade sve u paketu.
Oni mi zavrse posao i usput kazu kako su ga ovog puta "ODRADILI KAO SEBI"?!

Godinu dana kasnije:
Odsrafljuje mi se branik, tako da bar jednom nedeljno moram da dotezem srafove, da ga usput negde ne bih "zaboravio", a pre par dana sam primetio da je  i pocela boja da mi se ljusti!
Poklopac prtljaznika mi je totalno izgubio sjaj i po ivicama je i tu boja pocela da mi se ljusti.

Krilo, rub i sajtnu da i ne spominjem!
Rub je toliko istrulio da me je strah da puskom perem auto, sajtna takodje, vrata uzas. Ne daj boze da naidjem na malo vecu rupu! Verovatno bi mi sve otpalo.
Sve sto su farbali je ispucalo (lak), tako da pocinje da lici na zmijsku kozu...
Mogu jos mnogo da pisem o njima, knjigu celu, ali sad to vise i nema svrhe.

Najiskrenije ti zelim da ces imati vise srece od mene.

PS.
Ako nekoga zanima kako mi izgleda auto, postavicu slike. Ima sta da se vidi  :badmood: