4. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Dobih ponude za 4.servis od RENO SAVE.S tim da i pločice moram da menjam.

Keka

Bezobrazluk sa cenama....i naravno vrh-podloska od 277 dinara.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


ivan-bgd

Ma za podlošku bih dao 277,00 ali pločice i filteri...a i ulje.... :banghead: ,jbg to je cena garancije..... :ne: ,a i nije neka razlika skuplje-jeftinije.

Ljota


zac

Ma kupi bre plocice u TTD-u...kakvi bakraci...pa od cega su te plocice??? a i uz filter dobijas podlosku DZABE..u TTD-u... j*bo garanciju..  :doh:

vujanovgoran

Juce sam bio u servisu AK Sekulic u Veterniku, mislim da su mi rekli da je filter goriva oko 3500-4000din. Mozes telefonski proveriti i traziti predracun. Zovi jos neke servise neka ti daju predracun, to bar ne kosta nista.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Dragan.vi

 :banghead: :ha:J...m ti 'lebac. Cena sitnica  :ranting: Nije mi zao da platim za kvalitet, ali jos malo podpomognuti lopovima  :hihi: :gun:Govorim to iz iskustva  :hihi1:

Loganovac

#23
Znaš kako, kad ti neko da ponudu, ti prihvatiš i dobiješ račun, lopov je previše teška reč. Neko želi luksuz garancije i "sigurnost" u ovlašćenim servisima i to plaća, neko ne - stvar izbora.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

silent

#24
Došlo je vreme za 4. servis. Auto je star 4 godine i presao je 31.000 km.

Pošto sam prošle godine, na 3. servisu zamenio kočiono ulje, rashladnu tečnost i svećice, sada sam mislio da zamenim samo ulje i filtere (ulja, vazduha i kabine).
Da li ima potrebe da menjam i kaiš, vodenu pumpu i španer? Nekako mi se čini da je kilomeraža još uvek mala za to.
Treba li štelovati ventile?

p.s Koliko beše staje ulja u 1.4, 3 ili 3.3 litra?

:wave:

drzarkod

Šteluj ventike, nediraj kaiseve, vidi kakva je pumpa vodena, staje 3 l. na sipci izmedju min i max.

samsung

Ja sam na 18.000km i 8 godina menjao kaiseve....nisam trebao kao novi su bili i verovatno bolji od ovih dayco koje dam stavio....nediraj kaiseve jos 2-3 godine slobodno!
pozdrav iz St.Pazove

Zoran

Ja sam Dayco zupčasti stavio prije 100 000 km i izgleda sasvim ok. Namjeravam ga zamijeniti tokom lijeta. Hoću reći Dayco nije loš kako se misli.
Sam svoj gazda - vazda.

Goky

Danas odražen 4. servis na 42.000km (4 godine star auto) u AK Francuz u Jagodini. Ulje, filter ulja, vazduha i kabinskog prostora sa trenutnom akcijom 7.472,88 RSD.
Prilikom servisa predihtovano mi je kućište termostata jer je na spoju sa blokom motora počelo malo da vlaži.

Primljen u zakazano vreme, radnici vrlo ljubazni i korektni. Pozitivni utisci o servisu.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

silent

Jesu li ti pominjali vodenu pumpu i kaiseve?