Polovne gume

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

#15
Ako prodajem auto ljeti za zimske gume ću dobiti šipak.Zato ih ostavim do zime pa šta dobijem za njih bolje nego da odu dzaba.
Sam svoj gazda - vazda.

dzaga

Slažem se sa onima koji smatraju "nikako polovne", osim u posebnim slučajevima (prodavac prijatelj, rođak pa i sami znate kako ih je održavao).

Zoran

Upravo tako.

                  Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

david

Nisam za polovne gume, nesto se mislim, kome trebaju 4 nove letnje ili 4 celice felne moze se uzeti od onih koji imaju set zimskih i letnjih sa felnama tako da zimi letnja bude rezervna a leti zimska. Ja sad ako bih uzimao 4 c.felne mogao bih novu letnju rezervnu trampiti za tu crnu c.felnu i kupiti jos dve od nekog, kad namontiram zimske letnju ubacim u rezernu i to je to. Ovim bih ustedeli do 100€ i kod cuvanja guma sa felnom jedna je manja.,

wvojin

Citat: dzaga poslato 16.09.2010. - 08:44
Slažem se sa onima koji smatraju "nikako polovne", osim u posebnim slučajevima (prodavac prijatelj, rođak pa i sami znate kako ih je održavao).
:dobro:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Vihor

polovne gume    :-)1 
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

Nikako polovne, jedino od poznanika koji ih prodaje iz nekog opravdanog razloga, recimo proda auto ali skine nove i uvali ga sa solidnim starim i sl.

boban66

Moj kolega za KIA auto kupio 4 polovne zimske i  platio nešto više nego ja za 2 Vintere. Računao mi je 2 meseca kolko sam glup te dajem pare za nove :write:. Prekjuče išao za BG. i na autoputu mu pukla zadnja leva, a da je prednja :pop:. Sad ide da kupi sve 4 nove :aaaa:. Reč mu nisam reko. A trebo sam zar ne :njanja:?!
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

Zoran

Ne trebaš mu ništa govoriti sve mu je jasno  :write:.
Sam svoj gazda - vazda.

david


Keka

Ja ne bih izdrzao.

Drug je u Americi uzeo polovnu gumu, "kao novu" za golfa i posle mesec dana mu trese volan. Uputio sam ga da pogleda na dizalici gumu, kad iskocilo jaje na gazecoj povrsini.  :lau:

Sta mislite, da li sam mu rekao?  :zloca:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Mislim da jesi i ako si...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Loganovac

Svaka sličnost između polovnih guma i polovnih vozila nije slučajna...   :kava:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

boban66

Nisam ništa rekao jer sam se ,,smrzao,, kad sam čuo. Kaže da nije bilo tolko strašno, čula se lupnjava pozadi pa je stao i tada se i on zaledio. stavio rezervnu i vozio svo vreme ispod 70km. Još crnje i gore išao je sa ženom kod lekara.
Ima lovu i danas ide da kupi gume, videću u ponedeljak šta je kupio A  za polovne je bila priča, tip donosi iz Italije Skoro nove gume, čak i nove ali koje nisu prodate u zakonskom roku i td..
Ma imao sam te priče i kad sam kupovo novog Logana,bolje nemački polovnjak nego nov rumunac. Ja i dalje vozim super auto a i oni svoje polovnjake, malo malo pa kod majstora.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

Daniel

Vreme je da se menja obuca-odavno, a hitris poderan kao stare cega.
Elem, idem sutra do jednog servisa, miselinke 185/65/15 sa 8mm sare 2011, 4 kom 140eur.
Komsija uzeo dunlop 225/16 sve 4 iste, 2010, 8mm sare za 200eur 
:ne:
Ako su i miselinke kao komsin dunlop, sutra uzimam po prvi put polovnu obucu.
Pa vam prenosim utiske, slike....
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.