Polovne gume

prethodna tema - sledeća tema

milutin81

Posto se blizi 1. novembar i trosak za zimske gume, pitam se pitam, polovne gume - da ili ne? :huh:

silent

Uh, ja ne bih bas smeo to da probam... A i koja je usteda? Tigar Wintera je oko 4900 sa montazom...

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

msegovic

Za mene nema dileme...nikako polovne, samo nove!

Deki

NE - Ne splati se!
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

perke21

Cizma glavu cuva. Polovne gume NE.

snob

Zavisi...

U principu ne. Međutim, ja imam sve četiri polovne zimske. Prednje su mi Kleber sa kramponima od 1,5cm. Old skul!  :headbang: Kreću iz mesta! Zimi... Po ledu... Inače, tog momenta su mi bile jedine dostupne 180/65 R14. Znate već priču za tu dimenziju... Verovatno ću sledeće zime da stavim Polaris 2. Videćemo...



:brutal1:

Zoran

U principu ne ali uvijek postoji...

                                         Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari  :hall:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

plavuša


Keka

Ne.

Retko ko prodaje dobre gume iz cista mira, obicno je u pozadini neki drugi razlog  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Ja sam moje Montane prodao sa 5k km. Kao nove.   :bonk:

Salu na stranu, samo nove. Al'ce biti guzvi pre 1.11 a i posle. QQ lele........ :doh:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

A prodao si ih zato sto su bile dobre?  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Citat: Keka poslato 14.09.2010. - 21:18
A prodao si ih zato sto su bile dobre?  :lau:

Daaaa.....  :whistling:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

krle


Zato sam ja sačekao sa kupovinom kola,  preskočio Montanu i dobio  Michelin  :whistling: