Kako podesiti sat?

prethodna tema - sledeća tema

draskobp

Zdravo svima,
interesuje me kako se podešava sat u Loganu? Ni moj komšija, koji ga vozi već par godina, to još uvek ne zna. Ako neko može da pomogne, čekam?  :help:

ivan-bgd

Trebalo bi da se zadrži taster za poništavanje kilometraže i njegovim pritiskanjem šteluju minuti i sati

Keka

Za par (2,4) ili nekoliko godina komsija nije procitao uputstvo za upotrebu?  :doh:

Dat kontakt ili upaljen motor. Pritisnuti taster na instrument tabli i drzati dok sat ne pocne da trepce. Zatim pustiti i ponovo pritiskati (minuti se menjaju po jedan) ili drzati ( minuti pocinju da se menjaju po jedan, zatim po 10, zatim sati. Pustanjem i ponovnim pritiskanjem se ponovo dolazi do podesavanja minuta).

Nakon zavrsetka podesavanja ne treba nista pritiskati.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Znaci komsija pola godine ide sat unapred, a akumulator otkacuje samo u ponoc :laugh1:
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

zac


malimali

Citat: Keka poslato 24.03.2013. - 16:14
Za par (2,4) ili nekoliko godina komsija nije procitao uputstvo za upotrebu?  :doh:

Dat kontakt ili upaljen motor. Pritisnuti taster na instrument tabli i drzati dok sat ne pocne da trepce. Zatim pustiti i ponovo pritiskati (minuti se menjaju po jedan) ili drzati ( minuti pocinju da se menjaju po jedan, zatim po 10, zatim sati. Pustanjem i ponovnim pritiskanjem se ponovo dolazi do podesavanja minuta).

Nakon zavrsetka podesavanja ne treba nista pritiskati.

Ovo sa crveno sta sam obelezao nisam znao da je tako majke mi, kada zadrzis minuti po jedan pa deset pa sate sad cu da probam, ja mislio da su samo minute  :respect:
MM

saša61beograd

U uputstvu je malo nejasno.Potrebno je malo se potruditi i sve se ukapira onako intuitivno.Ja sam počeo da kapiram 2008. a već 2013.sam bez problema nameštao sat na Loganu.
Za nameštanje sata i memorisanje stanica na radiju (posle skidanja klema) meni sada treba manje od 2 sata.

malimali

Kada skinem kleme posle to mestim sat kad sam imao vremena a radio sam smenio sad je sony a on nema probleme
MM

malimali

Svaka cast druze tako radi sistem sad se lakse dise, zahvaljujem se puno
MM