Hit Auto - ex.Integra Motors - Staro Sajmište - Novi Beograd

prethodna tema - sledeća tema

ijanjic

Do sada izuzetno korektni, brzi i kvalitetni.
Ne pratim cene delova na trzistu ali mislim da nisu ni skupi.

Munze

Malo su, ali neznatno skuplji od konkurencije.
Ja im jedino zameram što sipaju Valvolin ulje, a ne Elf  :fiju:

kiconix

Malo!  :hm: :to: Batice skokni do Panceva, pa da vidis razliku.

krle

Da.   :to:  .Jednom sam samo radio servis  na Starom Sajmištu i nikada više. Samo, Pančevo. 

Munze

Citat: kiconix poslato 14.05.2009. - 20:32
Malo!  :hm: :to: Batice skokni do Panceva, pa da vidis razliku.

Ja dok iz Zemuna "skoknem" do Pančeva meni to dođe na isto :cul:

kiconix

Nije isto, u Pancevu stojis pored kola kad ti majstor radi. Na sajmistu su sve uradili da auto i ne vidis a kamoli sta ti rade i koje delove stavljaju. O naplati nemam komentar, koga ne mrzi tel u ruke i proverite.

kovdejan

Ja sam do sada servisirao kola samo u Reno Savi i u Pančevu. Reno Sava mi ipak odaje za nijansu više poverenja...

sinnet

Integrom sam razocaran.
   Uvek nekakva ubedjivanja... tipa: Ma neeee, nije to fleka od ulja, ugazio si u baru ispred servisa. Ili,dizel nema hidraulicni servo vec elektromagnetni. Kad mu pokazem nasta sam mislio...a da u pravu si.
   Na redovnom servisu iskoristim priliku da prijavim probleme a oni ih uopste ne upisu u radni nalog. Ima primera jos da ne gnjavim, ali sustina je ista, prave me budalom. Posle ovakvih situacija u zivotu pipam se po glavi,mozda su mi izrasle magarece usi, mozda me oni vide drugim ocima. Na trecem servisu bio sam pored vozila, e onda se je bila druga prica. A moji zivci,pritisak? Integra -nikad vise.
Sve tece,a narocito se u tome istice Dunav.

ijanjic

Odradio sam treci redovan servis na 45.000km. U radnom nalogu su napisali kontrola plocica i paknova i naravno, zamenise mi plocice. Tvrdim da nisu bili za zamenu a cak me niko nije ni kontaktirao da me obavesti da su mi plocice eventualno potrosene i da ih treba zameniti. Neko od fanova je pisao ranije da se zamena podrazumeva na trecem servisu al mi je ipak glupo sto me nisu obavestili.
Sve ostalo je bilo OK.

zack

Toliko sam iznerviran doticnim servisom, da nemam snage da pisem.

Elem, sve sto zdrav mozak pretpostavlja ili podrazumeva - oni nece naci za shodno da urade. (obavestenja, potraga za delovima, antialjkavost u radu...)

Pouka glasi - da bog da vam auto bio stalno ispravan...


Drinski67

Imao sam vrlo losa iskustva sa Integrom. Tri puta sam reklamirao lakiranje vrta a 4. put sam odustao. Svaki put su uvazavali opravdane reklamacije, ali to me kostalo svaki put po 3 do 5 dana bez auta. Menjali su zadnja vrata i na kraju sam sam dotezao jedan sraf.

Iaoko su u mrezi ovlascenih servisa nisu hteli da zamene akumulator, jer navodno ne odrzavam auto kod njih. Imao sam pecate Zive iz Panceva i Reno Sava sa Karaburme. Ja im kazem da je akumulator otkazao u garantnom roku ispred njihove radnje i pitam ih da li bi mi u Grckoj o uvlascenom servisu zamenili akumulator. Tek onda se resise da zamene akumulator... svaki put ubedjivanja...

Vise tamo ne idem... mozda ako mi auto stane bas na Starom sajmistu...
Logan 1.5DCI, Laureat pack New Edition od 2006
Opel Kadet 1.6D 86' godiste do 2006

Veterinar

Lose iskustvo 3x. Od tada idem u PA. Npr. veliki servis u Hit-u se ne moze uraditi subotom, kostao je oko 35000, ne mogu biti pored auta..., a u PA sam ga uradio u subotu, za vreme servisa sam pricao sa majstorom i platio 23000. Nisam 100%, ali sam zadovoljan.

mrprofy

Ja sam ugradjivao plin kod njih u garantnom roku na Sandera, i uprkos uveravanjima da ce sve biti obavljeno po Dacijinim strogim specifikacijama, instalacija je uradjena traljavo, amaterski, a u nekim segmentima cak i nebezbedno.
!!!KONTROLNI UREDJAJ ZA PLIN-ECU SU VEZICAMA PRICVRSTILI NA KUCISTE AKUMULATORA!!!
Cev od rezervoara koja ide ka motoru su vezicom okacili o nosac one nosiljke za rezervni tocak(koju su skinuli), sto je nedopustljivo, jer usled vibracija moze doci do ostecenja i pucanja instalacije usled trenja cevi o taj nosac.
Kada sam video sta su sve uradili, a sobzirom da sam to sve platio blizu 1000eura, ja sam odmah zvao predstavnistvo RenoNisana, i insistirao da oni posalju svog tehnicara na teren da uslika i konstatuje propuste. Ostavio sam broj telefona, medjutim niko me nije nazvao, a stvar se zavrsila tako sto sam ja shvatio da cak ni RenoNisan ne mari, pa sam prihvatio da HitAuto ispravi uocene nedostatke, i kola preuzeo.
U tih par dana koliko je auto bio tamo uspeli su cak i da ga izgrebu na par mesta, mada moram priznati da su ogrebotine male, ali svejedno.
Najvece razocarenje za mene je zapravo moje saznanje da Reno odnosno Dacia nema kontrolu kvaliteta radova ovde kod nas, jer ovo sto je uradjeno sa mojim plinom je sramotno. Veliki minus za PR Renoa je to sto me nisu nazvali. O svemu cu izvestiti njihove pretpostavljene u Evropi, da znaju kako im predstavnistvo u Srbiji posluje.

Veterinar

#14
Mogu reci da dosta pazim na svoj auto, pa mi ne odgovara kad mi ga vrate sa farbanja sa nekoliko desetina km vise, sto se u I.M. desavalo. Cesto sam vidjao razne servisere kako voze tudji auto kao da je za rally, pa mi ne godi ta pomisao... U PA sam zadovoljan cenom i cinjenicom da stojim pored auta. U PA je Kosanic koji je potrefio boju laka idealno, sto u I.M. nisu uspeli. Jedino sto mi ne odgovara (u to nisam siguran, ali ne pravim problem oko toga) jeste to sto mislim da u PA nista nije u kompjuteru. U I.M. bi me pitali za moje ime i prezime i istorija desavanja bi bila pred ocima, dok u PA nema toga. Kad se pise racun nisu znali ni koji model i motor imam, nego su mi ispisali racun za servis na benzincu, pa sam ih ispravio (isli su na svoju stetu, nisu me hteli prevariti).