Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Knez Petrol 77.60, sa karticom 67.80! To je brale šišanje ovaca...  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Samo još jedan dokaz da je raspon isplativosti na ceni tng popriličan i da je normalne tržišne utakmice on bio mnogo manji od sadašnje dogovorene cene! :gun:

samsung

Bio sinoc u Badovincima i predjoh preko Pavlovic mosta ( 120dinara prelaz u jednom smeru) do prve pumpe u Bosni cena tng-a 0,75 maraka ili ako sam dobro preracunao oko 45 dinara!
pozdrav iz St.Pazove

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


pjovan

u ponedeljak bile korekcije cena goriva plin po novoj ceni od 25,5 den ili 50,1 din kvalitet vrlodobar 4+

jasho

Juče Eko Karlovci, 65,90 din, dobro vuče na njega, to sam već u par navrata primetio

Keka

ENS jos uvek 63,80.

Kvalitet kao i obicno, prosecna potrosnja oko 8,5 l/100 km.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Keka

ENS poskupeo na 64,80  :ranting:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


samsung

U Crnoj Gori svuda 65centi a kroz Bosnu u  Bijeljini 74-75 feninga a kako sam se spustao prema Trebinju cena sve visa tako da sam u Trebinju sipao po 99 feninga!
pozdrav iz St.Pazove

pjovan

opet cena raste 29 den ili 56,68 din kvalitet solidan makpertol drugde nisam se ni osudio sipati zbog razne price te ovo te ono vise ga jede itd

Aleks

E jbga, pa prosle nedelje je bio 26.5 denara i odlicnog kvaliteta. Spao sam na Lukoil i Okta pumpama.

jasho

U bgd je pala cena zadnjih dana sa 76-77 din na Lukoil i Gasprom pumpama u Bulevaru JNA na 72,90 din

Keka

ENS 64.80, kvalitet korektan, prosecna potrosnja sa klimom oko 8.5 l/100 km
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Gile gas , Vlaško polje, Mladenovac, danas 68,60 din. Vec duže sipam kod njih, sasvim ok! :to:

Raja

Pančevački put, u pravcu ka Beogradu, Knez petrol cena 68,90. Pretpostavljam da je u piranju vikend cena. Zrenjaninac iznivelisan na 73,90. Pančevo i okolina
75,90. Alibunar 72,90 u pitanju je Gazprom.