GPS

prethodna tema - sledeća tema

Aleks


wvojin

Video sam da taksisti koriste Prestigio. Moja je Mio Moov 200 Adria ili tako nešto,sa ubačenim softverom iGo (cela Evropa) i odlično me služi.
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

boban66

Ja sam dobio na poklon Prestigio  Geovision 5050 sa kartama Balkana. Sasvim je OK  I radi kako treba .Ali meni se mnogo više dopada  a i lakše se snalazim na navigaciji ubačenoj na  HUAWEI 530 . U pitanju je IGo primo My Wey verzija 9,6,7,281004.
Imam ubašene 2014 Q3 Navitel mape. Mogu po potrebi da ih ubacujem ili izbacujem  u IGo folder. čitava evropa je oko 4Gbita. Lakše mi je da nju koristim pošto mi je mobilni uvek pri ruci. Kupio sam kod Kineza držač za mobilni za 250 din  povezao mobilni sa AUX kablom na radio i sad se navigacija odlično čije. A Ako nije potrebno da gledate u ekran mob, on može da se ugasi i da slušate samo glasovne komande , onda je potrošnja baterije minimalna. Provereno može i po 3-4 h da radi navigacija bez punjenja.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

Dadokg

Pozdrav ljudi, ima li neko aplikaciju za iGo navigaciju za Android, 540x960 je rezolucija telefona, i mapu Srbije koja radi uz tu aplikaciju. Verzija Androida je 4.4.4.
Unapred zahvalan.  :ziveli:

mrsp

Imaš nešto na PM.
Ako ne uspeš ništa  da uradiš javi se pa ćemo nešto da napravimo!

Dadokg

Hvala u svakom slučaju ali gospodin hibernacija mi je pomogao oko svega i sve radi kao sat, švajcarski. Zahvaljujem mu i ovom prilikom.

Andrix

Molim i drugi put za svakog, samo bez onog gospodin, svi smo mi ovde drugovi
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Highlander

Stvarno me je sramota, ali bolje da pitam, jer od "nabadanja" slaba vajda ...
Drugovi i gospodo, na koji način aktiviram "glasovno navodjenje" na GPS navigaciji blueberry 2go779, iGO mape, MTK 3353 procesor na 800 MHz, 256 MB RAM ... ?
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

kiconix

Hardver nema vezebsa tim. Moras u podesavanju da se igras. Nije neki problem.

Highlander

Ma, naveo sam neke komponente hardvera, da se vidi da je to noviji uredjaj. Postojao je blueberry 2go779 sa 486 Mhz procesorom i 128 MB RAM-a, znam da hardver nema veze sa aktivacijom .
Ulazio sam u podešavanja, i ulazio, i ulazio ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

miki-bgd

Ima veze samo koji softver koristis, dakle iGO.

Glupost, ali proveri za svaki slucaj i da nije zvuk skroz smanjen. Moze biti i da je jacina glasa posebna stavka, nezavisna od ostalih zvukova telefona.

Jel si uspeo uopste da nadjes gde se bira jezik za glasovno navodjenje?

Highlander

Jačina zvuka je na 6/9.
Na glavnom meniju imaju ikonice i za jezik i za jačinu zvuka. U podešavanjima navigacije sam izabrao srpski jezik kao "jezik aplikacije i voice guidance", ali ništa  :ne:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

miki-bgd

#297
Malo sam bacio pogled, ispada da ume zvuk cesto da pravi problem. Ume da pomogne reinstalacija, ili neka podesavanja, ali polako.

Jel uredjaj nov? Ako je skoro kupljen svrati do radnje, pa ce oni da ti srede.

Ako bas i nije, napisi pa da ti okacim par foruma gde mozes mozda da nadjes resenje ili da pitas  :dobro:

PS.
Citat: miki-bgd poslato 02.11.2015. - 20:23
Ima veze samo koji softver koristis, dakle iGO.
Ispada da ovo i nije bas 100% tacno  :D

zac

A bre @Highlander sto ne rece da ti treba auto-karta, imam jednu viska...kartu evrope, izdanje Geokarta Beograd...kakav GPS i bakraci..  :laugh1:

Highlander

Uredjaj je nov. Radi, čini mi se, sve osim glasovne navigacije, pa mi i nije frka baš toliko, ali "čačka" mi nerve. Poslat je iz BGD iz winwin prodavnice u winwin u Podgorici, a oni se u to razumiju kao Marica u ...
Žac, baš mi treba GPS da te mogu "iščačkati" iz tog tvog Zemuna negdje na pivo, kad budem došao u BGD, negdje do Nove Godine, ako-Bog-da ... :Smiley:
A, ti miki-bgd, voliš li ti pivo na minusnim temperaturama okoline ?
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!