Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

#195
Prilikom kupovine sandera sam razgovarao sa gazdom i dobio popust 350 KM (179 e). Ima tu logike.
Sam svoj gazda - vazda.

John Reynolds

Kad sam kupovao "stepveja" u Kompresoru su na lageru imali više komada - razlikovali su se samo po boji i po tome imaju li suvozački erbeg ili ne. Ako se dobro sećam, po dva siva i tri bordo, dakle ukupno devet komada. Imali su i nekoliko "sandera". Dakle, nema popusta nego ako hoćeš neke od tih modela, nema čekanja.

Ali "daster" je već druga priča, bio je jedan u salonu i jedan ispred koga sam video samo prvi put kad sam došao i potom je nestao.

MajorSoul

U Kompresoru imaju jedan crni sa ambience opremom 4x4 koji im sluzi kao test vozilo i jedan sivi 4x4 koji je za prodaju.
Bio je i jedan beli 4x2 sa ambience opremom (taj sam ja merkao) ali su ga prodali.
:wind:
..need more buttons..

Zoran

#198
Ja bio u Bihaću gazda kaže nema popusta , otišao u Mostar i dobio popust...
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Pa koliki je onda popust trebalo ja da dobijem kad su mi golubovi pet meseci zaseravali auto na parkingu Hit Auta?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

LeNgenda

Paaa, svakako znacajan...po mom skromnom misljenju.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

MajorSoul

@ Loganovac - Nije valjda da nisi dobio nikakav popust?
:wind:
..need more buttons..

Veterinar

Popustila mi besika od srece kad sam seo u novi auto.  :offtopic:

Loganovac

#203
:hall: :Smiley: :Smiley: :Smiley: :woo-hoo:


:offtopic: Za neupućene: 1.1.2007. Rumunija je pristupila EU pa je prestao da važi CEFTA sporazum, što je značilo prekid uvoza Dačije bez carine, odnosno samo sa 1% troškova carinske evidencije. Zbog toga je Renault-Nisan uvezao 5000 Logana uoči Nove godine, da bi ih tokom 2007. godine prodavali po starim cenama, bez carine. E ja sam svoj Prestige uzeo 24.5. kad su ostala još samo 4 takva komada u Srbiji, sticajem okolnosti - čitaj pare. I tada sam se maksimalno zbrzao, jer je svaki sledeći primerak koštao oko 1700EUR više. Ko bi mi normalan pod ovim uslovima odobrio bilo kakav popust?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul

 :offtopic: U nekoj normalnoj drzavi uopste ne bi bilo pitanje, bilo bi samo pitanje koliki bi popust dobio, ali to je vec druga prica..

Da se vratimo na temu:







:wind:
..need more buttons..

silent

Zabranjena reklama za Duster:


MajorSoul

Nije ni cudo sto je zabranjena, ovo je onaj crni engleski humor  :to:
:wind:
..need more buttons..

silent

Jeste, vrlo su ironicni.

MajorSoul

Meni se ova reklama svidja

:wind:
..need more buttons..

Damir Oravec

Gledam juche cenovnik Dustera, i vidim da nisu promenili cene iako je carina manja za neki procenat... :( Hm..kako da izboksujem bar neki popust..imam josh par dana da smislim.. :)