Problemi sa sistemom za TNG

prethodna tema - sledeća tema

astmario

Da se zapljunem, 82.000km, isto problem sa gusenjem, lampicom itd...
Bio do Slavka, problem dizne, zamenjene one i filteri, situacija vracena u normalu.

Ivan91

Citat: Keka poslato 15.10.2016. - 18:46
Moguce je sledece:

a) gledati u pasulj sta mu je

b) gledati u jagnjecu plecku sta mu je

c) prikljuciti oba racunara i ocitati parametre i videti sta mu je

Problem je sto sam otisao u Landirenzo servis na Vozdovcu i covek mi je rekao da su dijagonstiku porucili odavno i da je on i dalje ceka. Drugi majstor mi je isto rekao. Poslednej na listi mi je da vozim u HIT ili Savu, da li neko ima preporuku za majsotra u bg-u koji moze da cita greske sa uredjaja u mom autu ?

Veterinar

U postu pre tvog ćeš možda pronaći rešenje.  :ne:  Mislim da bih poslao privatnu poruku Slavku (član je foruma) i pokušao da dogovorim s njim susret.

hobbista

Slavko nam jeste drugar sa foruma, ali i bez toga bih ga svakom preporučio za TNG.
On je vukao servis na Dušanovcu i Landi zna "u prste".
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

jasho

Citat: hobbista poslato 17.10.2016. - 19:05
Slavko nam jeste drugar sa foruma, ali i bez toga bih ga svakom preporučio za TNG.
On je vukao servis na Dušanovcu i Landi zna "u prste".

Čuj u prste, u intimne dlačice!  :Smiley: :to:

Ivan91

Hvala na preporuci, i hvala Slavku naravno :)
Zalepila dizna, tako da sve 4 menjam cim pre

Ivan91

Da obradujem nekog  ko jos nije radio servis plinskog na 30 000km, za ovaj uredjaj dva filtera u Hit autu kostaju nesto ispod 10 000 din.

kiconix


Daniel

#308
Citat: Ivan91 poslato 21.10.2016. - 07:56
Da obradujem nekog  ko jos nije radio servis plinskog na 30 000km, za ovaj uredjaj dva filtera u Hit autu kostaju nesto ispod 10 000 din.

A ušteda na razlici cene je upravo ovaj iznos.  :doh:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

 :offtopic: Mogu da negde koštaju i 100.000 dinara. Za moj BRC u privatnoj verziji (i to u Požarevcu) oba filtera (tečne i gasne faze) sa zamenom 1.500 dinara, isto to u BRC servisu 50EUR. Verujem da za tvoj uređaj nije ništa skuplje.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ivan91

Ako imas ideju gde da iskopam ta dva filtera po manjoj ceni slobodno napisi ili pusti pp.

Aleksabgd

Imas u Union Karic u blizini Bogoslovije

astmario

U ovlascenom servisu Eko luka key ili kako se zvahu, koji su u garantom roku ugradjivali Landi opremu na Dacia automobile je bio 3600 din redovan servis sa zamenom filtera.

jasho


Ivan91

Svi preko telefona imaju sve, onda kad odes, cvrc nemam taj veliki. Oticicu jos u  Union Karic da proverim da li imaju i cene. Iz HIT-a su mi javili da mogu da mi daju popust od 20% na njihovih 10 000 za filtere i da ipak imaju i ne-oridjinale koji kostaju 2000 ?
Da li je tolika razlika u kvalitetu filtera, ili su ove fabricke samo preduvali sa cenama ?