Pranje automobila

prethodna tema - sledeća tema

krle

 :aplause: Drago mi je kada čujem da se nešto dešava i izvan BG-a.

Inače, u Leskovcu vam za 350 dinara srede automobil da liči kao iz fabrike. Pa sada, kome se isplati neka ide tamo  :Smiley:

MajorSoul

@ Loganovac - Pa u Bg-u ima isto ta self-service perionica.
Ima 10ak boksova i isto radi na zetone, pranje, voskiranje, usisavanje, pa ko voli sam da pere ima gde.
Ja vise volim kad mi neko drugi opere auto  :lazy:
:wind:
..need more buttons..

Svarog

Ja imam perionicu prekoputa. Umeju pomalo da isfušare za 600 dinara, ali mi je bitno da rade tzv. beskontaktno pranje. Kola ne trljaju nikakvim četkama, sunđerima i slično. Prvo dobro "ispuškiraju" auto, onda ga poprskaju šta-ti-ja-znam-čime sačekaju par minuta i onda sve dobro isperu. Unutra standardno usisavanje, a patosnice isto dobro isperu vodom pod pritiskom. Standardno obrišu sve unutra, ali su od jesenas prestali da prskaju plastiku sprejem, verovatno da bi uštedeli umesto da dižu cenu. Iako mi se perionica baš ne sviđa, dobro je to što nema direktnog trljanja auta pa ne bi trebalo ni da ima opasnosti za lak.

wvojin

Idemo svi u Pozarevac na pranje  :bonk:
:c:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Zoran

Prali su mi sandera tom bezkontaktnom metodom i super je opran mada mi to ni dan danas nije jasno kako uspiju oprati...
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Pošto vidim da ima nejasnoća, da kažem da se i u pomenutoj novoj self-service perionici u Požarevcu vozila peru bezkontaktnom metodom, i to doobro...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

Citat: krle poslato 07.02.2011. - 19:21
:aplause: Drago mi je kada čujem da se nešto dešava i izvan BG-a.

Inače, u Leskovcu vam za 350 dinara srede automobil da liči kao iz fabrike. Pa sada, kome se isplati neka ide tamo  :Smiley:

Zamislite, jos se i nesto desava. Ali blizu je Pozarevac. A i bliska proslost mu ide u prilog.  :cul:  Preko 100km je vec diskutabilno.
Salu na stranu. Samostalno pranje na ovu zimu  :doh:, moze, ali samo puskiranje. Ostalo nema svrhe.
I u Pancevu sredim tip-top auto za 450RSD, dok ga iz prijatnog kafica posmatram kroz stakleni zid. U lokalu, isto to za 350RSD, bez kafica... sto u prevodu znaci ostavi i idi, ili cekaj i smrzavaj se.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

sphex

ej da gde ima još to da sedneš u kafić, gledaš kroz staklo, a oni ti ga peru? I još da je u Beogradu ;)
we brake for nobody!

LeNgenda

Citat: Loganovac poslato 08.02.2011. - 06:02
Pošto vidim da ima nejasnoća, da kažem da se i u pomenutoj novoj self-service perionici u Požarevcu vozila peru bezkontaktnom metodom, i to doobro...

Vidi, ono kad ljudi kazu da idu u selo, meni je to Pozarevac jer su starci tamo, tako da bi moglo da se navrati prvom prilikom, sto da ne... :kava:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Daniel

#69
Citat: sphex poslato 08.02.2011. - 10:02
ej da gde ima još to da sedneš u kafić, gledaš kroz staklo, a oni ti ga peru? I još da je u Beogradu ;)
:hihi1:
http://www.youtube.com/watch?v=-8sIAyuREPw  :zloca:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

sphex

 :njanja:
a sad stvarno ima li neko vaki kavasaki  :40:

jel ima negde da se sedne, pije kafica i gleda pranje? Pa još kroz staklo, idi begaj  :hihi1:
we brake for nobody!

ppejic

#71
Zimi sačekam da prodje 13h da sunce obiđe kuću i opali po klima....a leti se trudim da sve obavim pre nego što sunce obasja parking.

Još ako navatam oca da on opere i usisa...ja se onda popnem u kuću i iz spavaće sobe posmatram kako on to radi... za dž., a i pijuckam domaći sok od višnje za dž., dakle u mom Nišu ima!

Daniel

Ala si se nakacio na to staklo....  :palica:
Citirao sam Krletov post, a ne tvoj.
Smatram da je iole prijatnije da sedis zimi u toplom, dok ti u perionici peru kola, a ti sve to posmatras. Za razliku od šmirglanja u garazi Sitija.
I sve to za fer cenu.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

sphex

ej pa ja ispade da te prozivam, a stvarno me interesuje da li u Beogradu ima takva neka perionica / kafić / servis i sl... izvini ako se nismo razumeli, moj "šaljivi" način pisanja je doprineo tome
:friends:
we brake for nobody!

rookie

Fer je onda da i cijenu kafe dodate na cijenu pranja, inače informacija nije potpuno tačna.  :-)1