400 000 km okruglo

prethodna tema - sledeća tema

Raja

Zoki, čestitam i ja "osvetla' si nam obraz".



Samo Vihoru da objasnim za one bele tačke koje Zokiju služe kao markeri kada šalta iz prve u drugu, iz druge u treću, iz treće u četvrtu, pa onda peta do 200 i to
sve sa prikolicom, po sistemu all inclusive.  :Smiley:

Highlander

Šta reći na ovo, osim :"Naklon do poda, Majstore !"
Zaista si čudo.
:respect: :lux: :hall: :aplause:
:friends: :ziveli:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Loganovac

Citat: Raja poslato 30.10.2017. - 11:59
Samo Vihoru da objasnim za one bele tačke koje Zokiju služe kao markeri kada šalta iz prve u drugu, iz druge u treću, iz treće u četvrtu, pa onda peta do 200 i to
sve sa prikolicom, po sistemu all inclusive.  :Smiley:

Jok. Ona prva je kad vuče prikolicu (40km/h), druga je kad se gospođi žuri (preko 80km/h), treća je neostvareni san njegovog jadnog mučenika Sandera (120km/h ili druga kosmička brzina), četvrta je tek da se zna kako voze Raja i Deki uz Begaljicu, a peta, normalno, Loganovac prebacio na beMzin pa hita na okupljanje...  :hihi1:

:Smiley: :Smiley: :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Bijele tačke su max. Brzine za prvu, drugu, treću. ..
To je imao svaki zastavin auto koji nije imao obrtomjer. To sam stavio za slučaj kvara obrtomjera.
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Vihore druže, je l' sam bio u pravu? Tako voze samo stare kuke koje su se obučavale vožnji na čuvenim bolidima Zastava 750.

Zoran

Izduvni sistem : Nije pipnut nikada.
Sam svoj gazda - vazda.

vladimiris

Cestitam :too:  a sada u pohod na 500.000 km !     Stvarnо је zanimljivo cuti Zoranove dogodovstine i videti koliko koji deo moze u njegovom slučaju da izdrzi..madal nisam znao da  profesionalcu tog kalibra potrebno da obelezava max. brzine za prvu, drugu, trecu ...ili, je to mozda samo neka stara navika :ces:

Loganovac

Hehe, za onu tačku na 200km/h imaš piće od mene.  :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Mislim da je to Zoran obračunao zaustavni put da prikolicom!?

Zoran

Elektrika : ništa nije dirano sem sijalica. Anlaser i alternator su netaknuti kao i elektronika motora.
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

roolet

buahahahahaaa  :lux: :lux: :lux: :lux: :lux: :lux: :lux: :lux:
Bravo, Zoki, legendo

Vihor

U svakom slučaju,  :respect:   samo da brojiš do 400000 pa muka da te uvati, čestitke
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Zoran

Hobby, stvarno sam zaboravio da je zamijenjena  :c: .
Sistem kočenja :Nedavno zamijenjene fabričke disk pločice. Na paknama je par puta zapekla poluga na koju se kači sajla od ručne. Kada se ručna razlabavi na šarafčiću ispod cilindra treba jedno 200 puta povući i otpostiti ručnu da bi se naštelovala kako treba.
Sam svoj gazda - vazda.

bind

Čestitka za vozača i čestitka za auto.