Sandero Stepway treće generacije

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Danas sam na ulici video novog Stepveja sa nalepnicom SAT-supertest.Auto je u drečavoj plavoj metalik boji sa svim onim ukrasima i dekoracijama kojima obiluje novi Stepvej.Ako zanemarimo to,auto kao celina je neki prosek proseka,pa minus 10%, koliko je jeftiniji od Reno Klia.Moj utisak je da su bili preambiciozni,ali da nisu uspeli da naprave jeftin auto koji dobro izgleda,kao što su to uspeli sa drugom generacijom (bar po mom sudu).
I opet sam morao da primetim samolepivu tapetu na vratima koja glumi bočne lajsne.To mi je toliko jadno i jeftino da ne mogu da verujem da je prošlo neku tamo estetsku komisiju,ako takvo nešto postoji.Deluje kao neki klinački,garažni tjuning/stajling za sitne pare.Kad već nisu stavili pravu lajsnu,bolje da ni ovu sramotu nisu lepili.


LeNgenda

Taj sa Supertesta mi je poznat.

U svakom slučaju, estetika je od posmatrača do posmatrača, ali su sa ovom generacijom uspeli da postignu da je nivo buke isti sa 60 i sa 100 kmh. Ventilator se uključi na 120 kmh i ujednačeno huji sve do tamo negde.

Motora i guma nema, pogotovo ne na način na koji je to slučaj sa našim starim modelima.

Preslikali su Dustera u ovom manjem pakovanju i za mene je to očekivano i plus. Minus je odnos uloženo-dobijeno, jer je cena takva kakva je.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

oldlala

Izgleda je poskupeo oko 200-300e u odnosu na cenu kad se pojavio.proda je se dobro pa nadigli cenu.

Goky

+300 evropskih novčanica.
Na dacia.de vidim da je i novi Duster (Facelif) poskupeo za najmanje toliko.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

kiconix

Malo sam dosadan ali sam u temi prethodnih godinu i kusur.
Nije samo Dacija poskupela, ljudi, svi su digli cene, SVI.
Trenutno vecinu automobila koji stoje po salonima vredi pazariti, nove porudzbine retko ko prima.
Rok isporuke se produzio sa onih duugackiiih 90 dana do cak 180.
Nemojte se vise sokirati sto Dacija poskupljuje, samo Skoda je do sada od nove godine poskupela 3 puta, Fiat dize cene od ponedeljka........
Tako daaaaaaaa........

Capriolo

oko rokova isporuke novih vozila drugih brendova ako su sa nekim posebnim opcionalima
koleginica poručila vw t-roc i u ugovoru piše "do 180 dana u skladu sa opštim uslovima", a u njima piše da taj rok može da se produži do 90 dana, a ako zbog neisporuke hoćeš da raskineš ugovor, moraš najpre da im pošalješ opomenu posle čega imaju još 15 dana
znači, ukupan rok 285 dana
ali, samo za vozila koja opcionalima odstupaju od uobičajene konfigracije koju uvoznik redovno poručuje

Aleksandar


saša61beograd

U novom Automagazinu ima test novog Stepveja sa plinom.Gotovo sve ocene su u superlativima.Vešanje je meko,kažu i suviše meko,a meni je to prednost obzirom na naše puteve.
Jedna stvar mi je čudna.Koliko vidim,Stepvej nema brave na vratima.Zanima me kako se otključava (i zaključava) kada crkne akumulator.

boxit


Capriolo


papicdu1


Loganovac

Atraktivno, ali sam ipak protiv da se otključava bez moje komande.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

Vladan P

Zajedno smo skupa !