Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

Kupuj, nećeš se pokajati.

Jelenko

Kupicu vjerovatno za koji dan,a mene zanima posto se spominje da se sarafi u plastiku,na koju se plastiku misli?

Evo uslikao sam pa me zanima jel se uopste moze ugraditi kod mene?



Uploaded with ImageShack.us


LeNgenda

 :ha:

Pa `de ti je plastika? Kako bez plastike?

Sala mala, ali nije valjda da se i na tome stedelo za Base modele?

Bar mozes da usisas kako treba, kod mene je tu malko prljavo oko plastike oko rucne... :c:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Jelenko

@Krle-Ako se ne varam taj naslon se ne moze horizontalno dizati,a meni to ne odgovara,mislim da je takav kao kod Keke.Ispravi me ako grijesim.

@LeNgenda;Base modeli nemaju ostatak plastike,a ima dosta toga sto nedostaje ali meni to i nije vise vazno.
Usisati se moze ali sad kad stavim naslon bogami malo ce biti teze...

krle

Samo sam pokazao na koju se plastiku mislilo.

Jelenko

Hvala Krle...Bilo kako bilo ima ja njega da stavim.... :ziveli:

krle

#67
 Evo slika pa sam zaključi da li može:

http://www.forum-auto.com/marques/dacia/sujet381.htm


Svarog

Jelenko, bojim se da ti ipak nećeš moći da staviš ovaj originalni naslon. Izgleda da ćeš morati da ideš na neku Made in PRC varijantu. Šteta...

Jelenko

@Krle:trenutno ne moze zato sto hvali ona plastika,ali ako nabavim i to nadam se da cu moci to da odradim.Ima kod nas sandero na otpadu,pa me zanima jel pasu plastike oko rucne od njega,a vidjecu i logana negdje mora biti.....

Jelenko

Sandero je na otpadu zaboravih napisati da je razbijen prednji kraj,BG table,nasao sam plastiku u prijedoru cijena 10 evra,sledece sedmice odoh po nju. :dobro:

Csaba

Kupljen na buvljaku u Subotici za 1800 rsd. Čini mi se da je isti, kakav se može naručiti kod Željka.http://www.daciaforum.in.rs/index.php?action=dlattach;topic=681.0;attach=1348;image Kvalitetom ne odskače od enterijera Logana (kao kod nekih koji su se "žalili" :lol1:) sve u svemu, ja sam zadovoljan.

Vihor

#72
A ako ja to sam montiram, dali ce da mi zamere ovi iz servisa, mislim na garanciju ili nesto slicno?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Veterinar

Garanciju na motor, menjac ili limariju? Imam osecaj da bi na to trebalo da se gleda kao na npr. upotrebu pepeljare iz Megane-a u Loganu.

ppejic

@Csaba

Nije loše ispalo, mada je boja po malo buđava.

Peja