Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

leotar

Evo da se i ja prikljucim... Odmah kod kupovine sam se raspitivao za neke dijelove dodatne opreme: naslon, prednje blatarice i oni deflektori sto idu na prednje prozore. Ovako su mi rekli: naslon sa ugradnjom... sjedite... 140 EUR! Ne mogu vjerovati da je tolika razlika u odnosu na CG (scepo, ako sam dobro razumio kod vas je 90 EUR sa ugradnjom). Deflektori su 65 EUR par, isto koliko i par blatarica...

Nesto se ozbiljno razmisljam da nekada ipak narucim naslon kod uvoznika. Nije malo, ali bar mi nece zakerati nista ako ugradim kod njih. Inace nisam majstor sam od sebe, tako da ugradnja bilo cega kod mene ne dolazi u obzir. U principu, nije mi toliko do kuliranja i udobnosti, a auto put gledam jednom godisnje. Privlaci me jer se dobije jos jedno spremiste za razne stvari sto bi mi letjele po autu.

scepo

Mislim da je 90 eura možda koji euro preko  :dobro: , najviše me je zaboljelo što mi za ugradnju uzeše 30 eura . Šteta nijesu imali naslon sa crnom kožom već sa sivom i rekoše da ne poručuju sa crnom kožom  :palica: . Čuš 140 eura , jesu li normalni , inače u Pg ti je cijena naslona oko 60 eura .

leotar

140 EUR, slovom i brojem. Hm... Mozda mi se vise isplati doci do PG, uraditi to, a i vidjeti par prijatelja. Jedino to sto je sa sivom kozom... Jeste da mi laktovi nisu prljavi, ali bi se pohabanost vidjela poslije nekog vremena cini mi se. Mada mi se i ova rjesenja od Stalkera i Svaroga svidjaju. Izgledaju vise tvornicki nego ova manufaktura:

http://www.youtube.com/watch?v=Rold5rfpSnY

msecanmo

Leotar jesi li to pitao u Gum M??? :ces:

scepo

#34
leotar isti naslon mi je kao na slikama što je Svarog postavio , ako se odlučiš da dođeš u PG obavezno prije kontaktiraj ljude iz salona - http://www.dacia.me/contact_peco/lead_contact/index.html , da vidiš imaju li na lageru . Taman spojiš lijepo sa korisnim  :ziveli:

A mi smo blizu PG-Trebinje 112 km - http://www.viamichelin.com/web/Routes

leotar

@msecanmo: jesam, u Guma M. Bas kad sam potpisivao sve papire za auto. Malo im je trebalo da nadju jer ni sami nisu bas bili sigurni  :-)1

@scepo: naravno. Ako budem dolazio, prvo cu da provjerim da li imaju. Sto se tice PG, taman mi je isto do tamo kao i do Mostara.

DejanLogan

ja sam uzeo u ns naslon sive boje za 1400 dinara... i preslvake mi NISU ORIGINAL, pa zasto naslon da bude  :Smiley:
ako se odlucim da busim plastiku pre isteka garancije.. prave problem za gluposti... onda cu postaviti slike...
mislim da je bolje kupiti naslon za male pare.. naravno ako se nema...  :rtfm: ...student  :doh: jedino mi smeta sto ne moze da se podigne... a ostale mane su ko i kod ovih skupih...  :lau:

msecanmo

Daj stavi sliku i kolko je to u eurima :friends:

DejanLogan

Citat: msecanmo poslato 30.03.2010. - 20:04
Daj stavi sliku i kolko je to u eurima :friends:

ako meni kazes... 14 e.. a slika kad (ako) namontiram  :write:

msecanmo


DejanLogan

#40
upravo sam ga namestio jako je jednostavno i moze za 5 minuta da se namontira... samo sam ga ja montirao sat vremena al ne zato sto sam glup  :crazy: vec zato sto sam pokusavao da nadjem sto bolju poziciju. sive je boje... mogu se namestati i sedista, pojas moze da se stavlja uz malo vezbe, rucna moze da se povuce al iz nekog cudnog zahvata  :Smiley: ... sve u svemu zrtvuje se dosta al dobija se puno prostora i odmor za ruku  :lazy:


evo i slika  :woo-hoo:

dsit

Druze,gde si kupio u ns i kako se montira? Ako dobro vidim nije tapacirana iznutra. Da li ti zveckaju stvari u voznji?

MaxPower

Upravo sam zvao AK Kompresor i Hit Auto i originalni naslon za ruku je oko 10 200rsd....a vidim da su ovde neki nabavljali za 60ak eura pa ako bi bili ljubazni da kazu gde su uzimali jer razlika u ceni je ocigledna? :)

Keka

Ima i za ~1000 din, po svim malo bolje snabdevenim prodavnicama auto delova i kozmetike.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Svarog

MaxPower: poslao sam ti PP.
A imaj na umu još dve stvari: 1. promenu kursa evra mnogi su iskoristili da slobodno (iliti nerealno) podignu cene i; 2. kad sam ja uzimao naslon za ruku u Kompresoru isto je tada bio naslon koji je koštao oko 10.000 din, a jedina razlika je bila u tome što je gore imao crni tapacirung. Ni sama Dačija ne navodi bilo koje druge razlike između ta dva naslona, a u prodaji smo pogledali dokumentaciju, cenovnike i zvanične prodajne kataloge i nigde nismo našli razliku osim u boji tapacirunga. Premda mi se onaj crni malo više dopadao, takvu razliku u ceni sam smatrao bezobraznom i uzeo sam naslon sa sivim tapacirungom.