Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Sto se mene tice, prolazak sa 72 km/h je cista vozacka greska. Na ostalim prolascima nakon prvog manevra ranije, tj. na vreme, usmerava ka pravcu sredisnjeg segmenta i sve je ok.

Jako abrazivan asfalt, odlicne gume, prakticno bez ikakvog podupravljanja i vrlo snazan ESP.
Izrazenije kocenje motorom jer brzinu verovatno dostize u drugoj i gas pusta u ulaznoj kapiji.

Slalom sasvim dobar.

Onaj klipan sto stoji sa spolje strane poligona treba da dobije jednu vaspitnu.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Lazar@

Jednom prilikom sam skoro imao da prevrnem mojeg stepveja prve generacije bez ESP-a...
Ima jedna zabavna dionica puta gdje na 50km/h  u jednoj krivini samo pustim gas i blago cimnem volan i zadnji kraj podje poprecke  :D

E pa isto to sam probao da uradim sa cetvoro ljudi u kolima i uspio sam bukvalno da podignem auto na dva tocka kao ovdje na snimku...Nije bas lijep osjecaj  :badmood:

Inace sandero i sandero stepway imaju identicno ogibljenje, stepvej je visociji 2cm samo zbog '16tocka


Mada ovo nije ni malo los rezultat...Pogledajte malo skuplju konkurenciju



(Porseov sistem mora naglo da zakoci/prokliza da bi sprijecio prevrtanje)








ivan-bgd

Ovo baš i nisu dačia modeli......  :ces:

Veterinar

Poredimo test Stepwaya i nekih skupljih modela automobila.  :wave:

ivan-bgd

Znači poređenje dačia modela za 2017. sa drugim modelima.....moja greška :wave: :ces:

Lazar@

#50
Citat: ivan-bgd poslato 28.11.2017. - 09:57
Ovo baš i nisu dačia modeli......  :ces:
kad pogledas klip dacije, rekao bi da je situacija jako losa...
definitivno nije za pohvalu, ali daleko od toga da je bas katastrofalno losa i nesigurna (kao sto pojedini novinari pisu sa udarnim naslovima)




Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Kocijas

https://youtu.be/VYuQDxlc0z4 Ne bi bilo lose ako bude bar priblizno slican.

Veterinar


szs

Slažem se, baš dobro izgleda  :too: :too:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Aleks

Koliko će da košta... ne smem ni da pomislim...  :place:

ivan-bgd

Мало кашкаи ,мало кађар.У сваком случају лепо.

Kocijas


Zoran

Koliko se ja razumijem :
- Auto će biti skuplji
- Exploatacioni vijek kraći
Sam svoj gazda - vazda.

slavko_bgd

Pošto se odlično razumeš, imam dva pitanja za tebe:

1) koliko automobil treba da traje?
2) koliko automobil treba da košta?