Zamena registarske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

mrsp

Ne znam dali je pravo mesto za ovaj post ali ako nije vi ga prebacite gde treba.

Ovo sam morao da podelim sa vama jer nisam mogao da verujem, kada sam vide, šta je čovek uradio. :bonk:
Ovo sam lično slikao i video.
Pošto znam čoveka koji je ovo uradio, pitao sam ga kako je uspeo ovo da uradi.
I nakon toga sam bio slobodan da napravim jedno malo uputstvo kako to da uradite. Ako nekom treba!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

cika mili


Keka

Svaka cast na trudu, ali to je uputstvo za krsenje ZOBS i sigurnu kaznu (ako su gospoda u plavom naostreni).

Jednostavnije resenje: https://www.autostakla.org/usluge-reg-nalepnica

Ili bilo koji drugi glass servis, posto retko ko menja staklo u domacoj radinosti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Ili 400 din druga da se ne zajebavas sa brusilicom.

mrsp

Samo da se razumemo ja ovo ne preporučujem da se radi.  :fiju: :fiju: :fiju:
I kao što sam i rekao ne mogu da verujem da je ovako nešto neko mogao da uradi!
A uputstvo je čisto zez!!!  :crazy: :crazy: :crazy:

bugi

Cini mi se da je izdavanje duplikata nalepnice neko klepanje... Tipa 2000 din, ne drzite me za rec, al tako mi nesto ostalo u secanju.

Al svakako ove zahvate ne preporucujem!

Goky

440,00 din MUP i ZIN + 2.340,00 din.RAT ukupno 2.780,00 din.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

miki-bgd

@mrsp
Izgledalo je kao da si to ti uradio   :D


Loganovac

Ima bolja fora: providni samolepivi tapet, ima u svim plastikarijama. Odsečeš parče malo veće od same nalepnice, zalepiš  nalepnicu na stranu bez lepka. Makazama odsečeš višak tapeta oko nalepnice. Skineš zaštitu i zalepiš na šoferku. Apsolutno se ne može provaliti, izgleda baš kao da je nalepnica na staklu, čak i kad se zagleda. Veoma bitno: ne čistiti šoferku pre lepljenja, čak je malo "umazati" jer posle letnjeg pečenja nema šanse ništa da se normalno odlepi. Već par godina ovako lepim, imajući u vidu da mi je šoferka oštećena pa ću pre ili kasnije morati da je menjam. Veoma lako se skine stara nalepnica i može se zalepiti na novo staklo. Naravno, nisam ovo radio u cilju bavljenja kriminalnim aktivnostima (da bih je lepio na drugo vozilo ili slično, pu, pu), već da bih prvo olakšao zamenu nalepnice i drugo izbegao troškove u slučaju zamene stakla.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

 :aplause: za ideju. Jeftino, elegantno.