Media Nav

prethodna tema - sledeća tema

ajgor bejzik

Pre dva dana uradio update navigacije, tj. mapa i mape su Q2 2016. Platio 110$ i instalirao Eastern Europe.

13.03.2017

110.00 USD *
Map of Eastern Europe

The latest maps for Eastern Europe.

Includes: Austria, Belgium, Bosnia Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, French Guiana, Germany, Greece, Guadeloupe, Hungary, Iceland, Italy, Kazakhstan, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Martinique, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Réunion, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Sweden, Switzerland, Turkey, Vatican City, Serbia.

Road coverage with over 8 913 500 kilometers of updated roads.

Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Dragan Logan

Naručen Logan stiže u 22 nedelji sa medianav-om. Gledam ove vaše komentare. Do sada sam koristio garmin nuevi 55 . Koristim ga kada idem na zapad tj do beča. Interesuje me dali dacijina navigacija ima tu funkciju upozorenja za prekoračenje brzine , radar i još po neke sitnice kao garmin, kao kada ti prikaže da treba da skeneš negde  , podeli ekran na 2 dela , jedan deo normalan prikaz puta , a druga polovina sama raskrnica ( na koji traku da se prestojiš)

Aleks

Potraži na YT, verovatno da postoji neki snimak.

duster

@ajgor
Ima li petlju u Preljini i autoput Ljig - Preljina? 

Damir Oravec

Q2 mape, nemaju.

Upozorenje za prekoracenje brzine ima. Sa novom verzijom softwera ima i kada nije ukljucena navigacija. BIP...cim prekoracis ogranicenje.

duster

Nisam hteo da budem zajedljiv nego sam sinoć prošao tuda i na mom IGo Primo nema našeg najnovijeg autoputa. Verovatno ne čitaju naše novine. Doduše nisam ga ni odavno ažurirao.

Aleks

Baš naprotiv, čitaju oni naše novine nego ne mogu da stignu da izažuriraju mape jer se kod nas jako brzo gradi.

Dragan Logan

Nikada nisam slikao moj garmin , našao sam slike na netu. Navikao sam da kada idem negde a naračito do beča , kada prilaziš raskrsnici ekran se podeli na 2 dela ostaje na jednom delu put a na drugom delu sama raskrnica tj prestrojavanje. Ima još i opciju vreme do odredišta, nailazak na kamera sa radarom za merenje brzine, i još mali milion opcija koje ne koristim evo slika pa će te shvatiti na šta mislim.

Elektro

Jedno konkretno pitanje: kakve su karte? Mislim, da li su precizne, detaljne, imaju li kućne brojeve?

Aleks

Znas kako, pre neki dan Vihor krenuo u Kosutnjak a stigo u Durmitorsku...  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

kiconix


Daniel

I to preko Kovačice
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Elektro

Odlično, znači vredi svaku paru... :D Ali mene ovo stvarno zanima, viđao sam svakakve mape, pa zato i pitam.

Loganovac

U Vihorovom slučaju sumnjam da je do navigacije, pre će biti da se zagledao u one polugole Rumunke na youtube  :lol1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

michaeldacia

Ja bih rekao da su precizne, bar po Beogradu (gde imaju i kućni brojevi). Van BG-a češće nemaju kućne brojeve nego što imaju, ali bar te dovedu korektno do ulice. Inače, van grada imaju tendenciju da izaberu neke prečice sumnjivog kvaliteta puta, ali ako imaš dovoljno samopouzdanja da joj odbiješ poslušnost u takvoj situaciji, stigneš normalnim putem na destinaciju (posle "izračunati ponovo")  :cul: