Media Nav

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Kako radi? Skrivene opcije, karte....?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

slavko_bgd


Vihor

Kako staviti navigaciju i koje su razlike izmedju, brzo i eko?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

Eco je ekonomična, obično izabere rutu koja je najjeftinija u smislu potrošnje goriva, putarina, daljine. Nije isključeno da se za istu rutu poklope ekonomik i najbrža opcija.
Odaberi destinaciju i menjaj modove i vidi koje rute će izbaciti i odaberi koja ti najviše odgovara.

Goky

Karte koje sam dobio uz isporučeni auto su Q4 iz 2013. Ako je neko izvršio ažuriranje koja je zadnja verzija karata koja se dobija ažururanjem?
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Keka

#6
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


acalisse

Evo dva ineresantna linka sa stranih foruma, jedan se bavi custom front end-om, tako da mogu da se puštaju filmovi i nadograđuje navigacija, tj da se menjaju mape kao na mobilnim uređajima, dok se drugi link bavi temom nadogradnje kamere za rikverc.
Ako neko želi da eksperimentiše, neka nam javi rezultate.
Ja ću ovim da se bavim kad mi stigne vozilo.

http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/177125-diy-enable-video-playback-renaults-ice-kwid-lodgy-duster.html

http://translate.google.co.uk/translate?hl=en&sl=pt&u=http://www.loganclube.com.br/thread-2533.html&prev=search

Goky

Tražio sam u meniju ali nisam pronašao opciju da se automatski nakon određenog vremena ekran sam zatamni umesto da pritiskam dugme Tamno.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Goky

Danas sam ažurirao MediaNav.
Aktuelna verzija softvera je sada 7.0.5. Nakon toga sam ažurirao i mape, trenutno sa sajta se mogu skinuti Q4 iz 2015.

Što se tiče mapa možda sam požurio i nisam sačekao da pred sam kraj roka od 90 dana od dana preuzimanja vozila preuzmem mape. Vidim da je aktuelna verzija mapa za Evropu Q2 2016.

Tražio sam na netu način da se mape ažuriraju mimo sajta ali ništa nisam uspeo da pronađem.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Ljota

#10
Na zapadu azuriranje mapa se radi 4x godisnje!
Za nasu zemlju dovoljno je i 1x godisnje!
Ja to odradim svake godine u krajem lll ili pocetkom lV meseca.

Goky

Pošto mi još uvek nije prošlo tri meseca od kupovine vozila probao sam da, bez obzira što sam već odradio jedan update,  odradim update i uspeo. Sad sam na 2016 Q2.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Damir Oravec

Kako ti je azurirao i software?
Meni je pre neki dan instalirao mape Q4 2015. Moraću da probam ponovo.

Goky

Prilikom prvog ažururanja izvršeno je samo ažuriranje softvera. Nakon toga sam odradio ponovo proceduru ažuriranja (pravljenja fleške sa otiskom i preuzimanja mapa sa Media Nav Toolbox) tada su ažurirane mape na Q4 2015. Još jednom sam probao istu proceduru (pravljenja fleške sa otiskom i preuzimanja mapa sa Media Nav Toolbox) i pokupio mali update i sad na kraju kroz zadnji update povukao  mape iz 2016 Q2.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

acalisse

Možda ste ćuli, videli, pročitali,...
Postoji Mediaskin za MediaNav.

Po uputstvima sa vog youtube snimka,

Skinuo sam prvi file.

Raspakovao sam ga pomoću LGU programa.
Ubacio mape koje mi trebaju, sve su bile Q2/2016, sa pripadajućim POI i Licence file-ovima
Ponovo ga spakovao.

Snimi se na flash koji se fomatira na FAT32.
Kad se završi instalacija, obriše se inicijalnu update.lgu file, da se nebi stalno nudila opcija update.

Sad imam sve mape koje mi trebaju.

Ovih dana ću da testiram još jednu varijantu MediaSkin-a, koja nudi i video player.
Javljam kako je prošlo.

Napomena, ovim procesom se ne utiće na originalni software unutar uređaja. Sve se nalazi na flash-u.
Vađenjem flash-a, učitava se originalni software bez dodataka koji se nalaze na flash-u.