Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Sta ljudi rade, mislim znao sam i ranije za ovo, ali ovi mogu da urade sve.

http://www.cardecode.rs/dashboard.htm
http://www.cardecode.rs/dashcalcs.htm
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

#31
Cene u Austriji.



Kao dodatak, samo ne znam kuda idu.



PS. Bilo je dva slepera.





Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Sir Oliver

Ljudi, možda je  :offtopic: ali mi treba vaša pomoć, kao dugogodišnjih Loganovaca:
- nakrpio sam oko 8700e za full laureat 1.6mpi logan. E sad postavlja se pitanje... Da li vredi uzeti preferance i 1.6 16v za te pare, ili ostati na laureatu sa 8v? Kinte ni trunke više od ovoga nemam.
I drink to make other people more interesting.

Veterinar

Proveri da li ima u ponudi 1.6 16v. Da li je auto sa tim motorom, ukoliko ga ima,  moguce kupiti u Preference opremi?

dzaga

Obavezno 1.6 16v a ako ikako može i kad može - plinski uređaj.

Svarog

Svakako 1.6 16V.
S Preference paketom se odričeš nekih stvari, ali bitnijih razlika nema. Važno je da uzmeš bolji motor. Jedino što je bitno jeste da laureat ima vazdušni jastuk za suvozača, koliko mi je poznato, tj. ako nisu nešto menjali u tim ponudama u poslednje vreme. A to što nećeš imati svetlo u kaseti ili što se zadnji prozori orvaraju ručno, veruj mi, nećeš ni da primećuješ.

Zoran

 Mnogi plinaši sa 1.6 16 V su zadovoljni pa zašto nebi i ti?

                                                                      Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Lokacija: Mladenovac.

U Srbiji 16V nije vise u ponudi (osim za MCV ako se ne varam) ni u jednom paketu opreme.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Svarog


Sir Oliver

Citat: Keka poslato 01.12.2010. - 22:47
Lokacija: Mladenovac.

U Srbiji 16V nije vise u ponudi (osim za MCV ako se ne varam) ni u jednom paketu opreme.
Mogu da dođem, proverio sam, do Logiše 1.6 16v. Samo me interesuje, vredi li izgubiti laureat i sve što on nosi u odnosu na preferance: suvozačev air bag, elekto-samootapajuće retrovizore, bord kompjuter( koji, vrag da ga nosi, me oduševljava u svakim kolima), i ono što me najviše oduševljava niklovana lajsna na gepeku( kao kod talije).
Možda su ovo sve sitnice(ili ne), al nikako ne mogu da odlučim šta mi je činiti. Zato mi je i potrebna vaša pomoć, jer kako vidim svi vi više godina vozite logana ili bilo koju dačiju, stoga mislim da ste(svako sa svojim iskustvom) dosta kompetentni za savete.
Možda sam malo dosadan, ali verujem da je svako od vas imao sličnu nedoumicu. 
Još samo da prodam sadašnji auto, eto mene u salonu na naručivanju, pošto vidim na svim ovim temama da ste svi generalno zadovoljni svojim makinama.
:ces::help:
I drink to make other people more interesting.

bmiillan

nemoj na silu uzmi veci cekic

Sir Oliver

Citat: bmiillan poslato 02.12.2010. - 21:20
jedno kajanje ti ne gine
E baš ti fala na pomoći, to znam i sam.
I drink to make other people more interesting.

Loganovac

Tamni vilajet!  :Smiley:

Mislim da nema dobrog saveta, odluka je na tebi. Poenta je šta tebi lično više znači. Mogu ti reći da su svi motori u Dačijama sasvim OK. 16V ima naravno nekih prednosti, ali ni značaj opreme ne treba potceniti. Kako god da odlučiš nećeš pogrešiti.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Svarog

To za bord kompjuter je sve relativno. Verovatno će da te oduševljava prvih par meseci, a onda se navikneš i prestaneš da obraćaš pažnju na njega. Ali ako su ti stil i uslovi vožnje takvi da ti često trebaju podaci s bord kompjutera onda je to druga stvar. U svakom slučaju moraš dobro da odmeriš šta gubiš, a šta dobiješ jednom i drugom opcijom, i svakako moraš da preispitaš sebe šta ti stvarno treba, a šta voliš.