Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

I sad da ja napisem da je to teeesko i da je verovatnije oko 4300 do 4700, neko bi se najedio. Sto je najbolje, ni ja ne mogu zamisliti da prodajem za manje od 6000, ali ima vremena do prodaje...

david

Cene su popadale strasno, izgleda je najbolje terati to sto imas dok se ne dodje do granice do koje moze da se proda...

Vihor

Auto treba prodati ako ti bas naleti neka dobra ponuda, da su cene pale, pale su i to najstrasnije  .
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

mladen895

Ova moja varijanta sa polovnjakom mi se pokazala fantastično.Računam da ću za tri godine da izgubim 3000,platio sam ga 5300 plus plin 750,ako ga za tri godine voznje tapnem za 3000,to je pesma Evrovizije.Ne vredi preterano održavati auto jer kad ga prodaješ svi su nemilosrdni.Za 15 godina na taxi-ju ovo mi je sedmi auto,a kad ovog izvozam jurim nekog 3 godine starog jer najviše gube na ceni a u super stanju su.
Kad se mora,sve  je tesko.

dukati

Najbolje ih je kupiti nakon 3 do 4 godine. Gledam na mojauto.com prodaje se laureat verzija za oko 5000 eura. Znači moj auto 2006 g sa 30 000 km, ambiance verzijom, i doplaćenom metalik tamno sivom bojom i ugrađenim alarmom i CD playerom, ne bi dobio ni 4000, zato vozim još 17 godina. :hall:

david

To sam i ja rekao, tko kupi nova kola vencao se sa njima...

Boka

Pa zato se i kupuju nova kola da se voze bar 10 godina, jer svaki nov auto u prve 4-5god najvise izgubi na vrednosti pa i nemacki automobili.

Deda

...par puta sam razmisljao na ovu temu i uvek dodjem kao i Dukati do zakljucka: zato i vozim narednih 17 godina ovj auto :p  :D

Nek ide zivot, meni je super, vise ne razmisljam o tome, osim sto trebam jos 3.5 godine da ga odplacujem... Opet: nek ide zivot, nek je zdravlje...  :aplause: :aplause:

david


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Keka

Od kada Logan ima multifunkcionalni volan?

Takav nov po cenovniku kosta oko 10.000 evra, znaci ili nesto jako nije u redu sa autom, ili je ostalo da se otplati lizinga/kredita.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


bmiillan

ne mora da znaci, ko zna koja ga je muka naterala a i mnogi su se zaletali kao ......
pre nego sto sam uplatio nov auto gledao sam polovne stare dve tri godine i cujem da
neka poznanica od kuma ustupa sevrolet aveo star godinu i po dana samo da se preuzme kredit.
odem da pogledam i  :ha: :ha: :ha: :ha: imam sta da vidim. uzeli kredit na sedam godina sa
kamatom od 18.5 posto devizna klauzula i jos kamata promenljiva prema euriboru. izvinjavam se
ali da bi to potpisao treba da si za ustanovu zatvorenog tipa sa stalnim nadzorom. a takvih kao
ona ima ko salate
nemoj na silu uzmi veci cekic

dzonson

Diler iz AC Markovic gde sam kupio logana mi je rekao da su Nemci narucili 40.000 hiljada komada dacije logan za njihove neke sluzbe.Tako dok ne zavrse sa njima kod nas se jos nece pojaviti logan.

wvojin

Zalete se ljudi, shvatite to. Dugo nisu imali prilike da kupe automobil (citaj: nov) i onda im se to sa malom mesecnom ratom ucini povoljnim. Jos na to 7 godina! Nema sanse da bi me neko obavezao na 7 godina... Najvise sto bih uzeo je 5 i to je gornja granica. A da ne pricam o tome da posle tih 7 godina i tolikom kamatom platis 2 Logana, to je vec druga prica.

Evo ja mogu da kazem da sam dobro pazario polovnog Logana, ostavio je hobbista link gde sam se predstavio. SEKA je uzela svoj danak. Realna cena je negde oko 4-5.000€, eventualno ako je bas dobro ocuvan sa full opremom 5.500€. Preko toga vam niko nece dati, nego ce doplatiti za novi. Ja sam imao tu srecu da su bivsem kupcu trebale pare da kupi MCV, a nije hteo da ide preko Integre (Hit-auta) u varijantu staro za novo jer su mu garantovano nudili ispod 3.000€  :bullshit: Verujte mi na rec, vredi vise nego sto sam ga platio, a da ne pominjem te 3.000
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi