Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

Boki


ropee

Pozz i respekt na kilometraži   :too:
žalosno je to da nemaš mogućnosti nikog tražiti da vrate što su ukrali iz pošiljke :(
Majko mila, kod nas barem imaš pravo tražiti naknadu od 70€ za neisporučenu ili nepotpunu pošiljku , zato se te stvari u pravilu kod nas u Hr ne događaju.
I mali znak pažnje je dovoljan da se čovjek osjeća zadovoljno  :aplause:

Boki

pozdrav drugari, da vas obavestim da me je danas kontaktirao Milos ( Auto Bild ) da  se dogovorimo priblizno kada ce doci da snime reportazu. Ako stignu to ce biti sledece nedelje, a najkasnije one tamo posle.

trajce

E kupicemo i kopirati da podelimo i ovima sto beze od Dacija (a mozda i necu... :lau:)

vladimiris


Keka

Ekskluzivno da nam ovde okacis tekst i fotke pre nego sto objave u novinama  :D
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



lovac

Svaka čast na pređenoj kilometraži!

Ali realno: koja fabrika automobila je zainteresovana za tako nešto?
Kad bi svi proizvedeni automobili prelazili toliku kolimetražu, oni bi propali!

Loganovac

 :doh:

Pa naravno da nisu zainteresovani da im automobili masovno prelaze milione kilometara, ali pomisli kakva je to reklama!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

astmario

Odlicna reklama, ali treba imati na umu i starost vozila, zamor materijala nije isti kada 1.000.000km predjete za 5 ili za 15godina, tako da ovaj podatak zapravo nije toliko merodavan za prosecnog vozaca.

Loganovac

 :-)1   Zamor kog materijala? Šta ima da se zamori za 15 godina stajanja u garaži? Verovatno najveći uticaj ima režim vožnje, nije isto preći tu kilometražu međugradskom vožnjom (opet ni tu nije svejedno magistralni putevi 80km/h ili autoput 130km/h) ili kreni-stani u gradskom režimu sa semaforima i uključenim motorom na taxi stanicama.
Uostalom, prosečnog vozača ovo ne mora da zanima najviše zbog toga što će za 5 godina preći svega 50, a za 15 godina 150 hiljada kilometara. Međutim, niko normalan neće ignorisati podatak da je u teškom režimu eksploatacije čovek Dačijom prešao milionče, i to vozeći na TNG koji razvija visoku temperaturu, jede sedišta ventila i slično  :whistling:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

loganovac, potpuno si u pravu, na sve ovo treba dodati da auto u letnjim- prolecnim i delom jesenjim danima se uglavnom gasi na taxi stajalistu, a u zimskim mesecima od 24h auto je upaljen od 16 do 20 sati dnevno!

Dejan11

da ima imalo mozga u njihovim glavama,stavili bi ovaj auto u muzej kao primer kvaliteta a dali čoveku nov . e sad,jedino pitanje je da li bi nov izdržao ovoliko :)

Boki

evo opet nastavljam temu, danas me je poonovo zvao Milos (Auto Billd) da se dogovorimo kada ce doci. dogovor je pao i vazi za cetvrtak ove nedelje, ukoliko se samo nesto ne iskomplikuje. ovoga puta nece biti kao sa taksistom iz ivanjice da ide za BG, vec ce oni doci do najblizeg ovlascenog servisa meni, predlozili su da to bude Auto Stanic Vrnjacka banja, sto meni iskreno i jeste najblize.  :to:

Raja

Zelim ti uspešan intervju (reportažu ili kako već) i povoljan odjek u javnosti.  :ziveli: