Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

dejanz

Pošalji ti mail predstavništvu u Srbiji i Hrvatskoj ako hoće da ga slikaju ili naprave reportažu da imaju još malo fore. Ja sam jedino čuo da su 1.000.000 km prelazile one stare taxi/gastarbajter mečke

Zoran

Te Mečke prelaze po 3 - 4 miliona. Ja imam Mercedes kamiončić L508 DG koji je prešao milionče i to je sasvim normalno...Da je i dva miliona niko se nebi osvrtao.
Sam svoj gazda - vazda.

nenad28

Ne treba biti alav i ocekivati od njih bog zna sta. Sa druge strane, glupa reklama u novinama, preko cele strane kosta oko 4.000 evra. Auto koji je presao milion je daleko bolja reklama od slike u novinama.
Tako da ni ocekivati novi auto nije nerealno tj. preterano alavo...
Ali poznavajuci ih, treba se obradovati i privesku za kljuceve  :bonk:.

Sir Oliver

Citat: Zoran poslato 16.12.2014. - 10:28
Pa njima nije u interesu da Dacia prelazi 1 000 000 km. To je u interesu samo vlasniku. Oni bi za tu kilometražu da prodaju bar 5 auta.

:aplause:
I drink to make other people more interesting.

lovac

Ogromna je to kilometraža:
ako auto voziš od 2005. godine - ispada da si od tada do sada svaki dan prelazio između 200 - 300 km!
Prosečna brzina u gradskoj vožnji, sigurno nije veća od 30 km / h, što znači da si svaki dan vozio 8 do 10 sati. Koliko si sedeo za volanom dok si stajao u mestu, čekajući mušterije?

Čestitam!

Boki

#50
opet nastavljam temu. obratim se posle onoga sto se izdesavalo i vase preporuke RNS-u i od njih nikakav odgovor da bi posle par dana mi se obratila Ivana Crnoja, inace sluzba odnosa sa strankama, renault Hrvatska.
trazila je kompletne podatke o vozilu, neku sliku i moje licne podatke kako bi poslali poklon, apodatke vozila i slike je prosledila marketing sluzbi. kao sto je i rekla stigao mi je poklon na kucnu adresu, ali na moju zalost otvoren u posti i uzet deo poklona!!! toliko o postama srbije (namerno malo slovo). poklon paket je sadrzao hemijsku, privezak, lampu, kacket i zimsku kapu naravno sve sa logom dacie, a meni stiglo samo lampa, zimska kapa i najlon od hemijske. strasno... uredno sam se zahvalio u svakom slucaju.
i zelim jos da se zahvalim Vladimiris-u zbog onoga sto je uradio, naime drugar mu radi u auto bild-u pa se potrudio da nadje moj br telefona i spojio me sa njim i trebalo bi, kako smo se dogovorili, polovinom februara da se nadjemo da snimi reportazu o kolima! jos jednom hvala!
loganovac moracu da te razocaram, ali BRC nije vise izdrzao, na 930975 je zamenjen instalacija otkazala, a trazili previse samo za ruke posto sam nabavio ja drugu, stavljen je novi prednji deo plina, tj dizne instalacija i plinski kompjuter marke easy gas.

drzarkod

legendo...a plin do samo 900000 km... :lol1:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Redovno citam Auto Bild i jedva cekam reportazu o tvom autu. Cestitam na kilometrazi i srecno na dalje!

Loganovac

Citat: Boki poslato 01.02.2015. - 17:41
loganovac moracu da te razocaram, ali BRC nije vise izdrzao, na 930975 je zamenjen instalacija otkazala

Sad ću odmah da izbacim to g*vno iz auta...  :Smiley:  :too:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

vladimiris

Čekamo na tekst u Auto Bildu... :to:

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Ivan

Svaka čast na kilometraži i samo napred :to:

Zee


peras