Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

Boki

narpotiv, nisam mislio da cu dobiti novu, nego ipak da ce doci da je snime ili nesto slicno, jer ipak skoro milion i nije mala kilometraza...

miki-bgd

Prvo svaka cast na kilometrazi  :aplause:

Drugo, svejedno trebalo bi to nekako nagraditi. Nisu oni mozda imali bog zna sta od tvoje kilometraze u smislu prihoda (da je npr servisiran kod ovlasenih), nego, kao sto kazes, kao reklama za potvrdu kvaliteta.

Jel si vec bio u SAT reviji? Secam se da je bio neko sa velikom kilometrazom. Siguran sam da bi oni bili i vise nego zainteresovani da urade reportazu. A onda kontaktiras ovlascene uvoznike i pitas sta daju da kazes nesto lepo o njima  :too:

Boki

hvala, nisam ja bio u sat-u bio je kolega iz Ivanjice kada je imao 500000 na satu. mozda bi i bili zainteresovani za reportazu, al najverovatnije kao i onda kada je on isao o svom trosku u bg, cak je jos i njima platio kafu ili nesto slicno... :D

miki-bgd


zac

Onda ne zovi nikoga...neka se je...u  :agr:

Keka

Mozda ipak da probas sa nasim ili Hr predstavnistvom, onomad su coveku sredili auto gratis.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

 :to:   Osim servisa, koristio je i Dustera neko vreme, zar ne? Vredi pokušati...

Boki

sta znam, razmislicu jos jednom o tome. imam brata u BG-u koji inace vozi reno megana i kada je bio u ovlascenom servisu pomenuo im za moju daciu, rekli mu pa lepo, ali na zalost ne moze nista od nas da dobije s' obzirom da auto nije svo vreme odrzavan u ovlascenom servisu, sto prevedeno u novac iznosi sigurno jos 2 nova logana s' obzirom na moju kilometrazu... :D

kiconix

Obzirom na okolnosti, zabole te.  :dobro:

Highlander

Čovječe, to se zove biti vozač !
A, u Crnoj Gori bi te potražio ovlašćeni distributer i objasnio ti, u najboljoj tradiciji korporativnog kapitalizma, da u slučaju kada ti auto potraje trostruko u odnosu na normalu, ti njima treba da platiš ponovo cijenu novog automobila - da podjelite profit !
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Loganovac

Citat: Boki poslato 15.12.2014. - 18:23
hvala, nisam ja bio u sat-u bio je kolega iz Ivanjice kada je imao 500000 na satu. mozda bi i bili zainteresovani za reportazu, al najverovatnije kao i onda kada je on isao o svom trosku u bg, cak je jos i njima platio kafu ili nesto slicno... :D

Kolega iz Ivanjice je bio gost na sajmu automobila, u SAT reviji i dobio vaučer od 850EUR za sređivanje auta (toliko je procenjeno u ovlašćenom servisu posle pregleda vozila, toliko je i urađeno), nije za potcenjivanje.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

naravno da nije za podcenjivanje.

kiconix

Da se razumemo.
Ja ti želim da izvučeš barem tih 850 ali drugo vreme je došlo.
Prodaja opada a nisu baš nešto markentiški pokriveni u poslednje vreme.
Ranijih godina je bilo Dacia na bilbordima, tv-u, radiju a sada se i ne sećam kad sam zadnji put video neku reklamu.
Da ponovim, ne košta ništa da probaš samo ne očekuj neke rezultate.

Dejan11

i moraš sa njima da budeš i pomalo bezobrazan jer su tolika gov..a da to nije normalno.

Zoran

Pa njima nije u interesu da Dacia prelazi 1 000 000 km. To je u interesu samo vlasniku. Oni bi za tu kilometražu da prodaju bar 5 auta.
Sam svoj gazda - vazda.