Akcija „Ugrabite servisnu ponudu godine”

prethodna tema - sledeća tema

Mandrak

Pre par dana nađoh reklamu u novinama.

U periodu 15.-22. marta u ovlašćenoj Dačija mreži pregled 32 kontrolne tačke za samo 1 dinar i
iskoristite servisnu ponudu po promotivnimm cenama.
Ne propustite i dodatne popuste na originalne rezervne delove.

Servisna akcija za benzince je 3800 din*, a za dizelaše 4200 din*

*u cenu je uključena zamena ulja, filtera ulja i podloške, kao i Dačija 24h asistencija na putu u trajanju od godinu dana.
Cena važi za dizel motore bez FAP filtera.

Više informacija na dacia.rs (mada tamo ne videh ništa)

Loganovac

Dobio sam taj materijal poštom. Nažalost, ne uklapaju mi se termini nikako, ako ništa drugo otišao bih zbog godinu dana asistencije.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

 :hm: Meni sad kad su naštelavali ventile i čistili difuzor i dizne su izdali račun na kome je pisalo dacia vozila od 3-6 godina održavanje  cena 3810 din, nakon par dana su zvali da pitaju kako sam zadovoljan sa uslugom ja sam rekao da je sve ok, da ne znam šta su radili jer nisam bio prisutan, ali da nemam problem više sa gašenjem auta i onda na njihovo pitanje da li imam neku primedbu ja sam rekao ovo za račun da se nigde ne vidi cena štelovanja ventila i čišćenja dizni i difuzora po stavkama, koliko šta košta, oni kažu to vam je provučeno kroz posebnu uslugu za starija vozila od 3-6 godina, s obzirom da se to sve uklapalo u cenu koju su mi naveli prilikom upita za navedene radove nisam mnogo filozofirao oko toga šta piše ne računu :ne:

zac

#3
Dobio sam i ja taj poziv za pregled 32 tacke na vozilu...i sta reci, vise nego smesno, da pregledaju tecnosti, metlice, sijalice.....  mislim da trosim gorivo do njih da bi pregledao ono sto mogu sam ispred zgrade za 5. min.......  budalastina.  :fiju: :bonk:

ppejic

Jel pomoc na putu vazi i za inostranstvo?

Aleks

Ako se radi o pomoci na putu koja se dobijala  uz Dacia(Renault)5+ paket, onda vazi i za inostranstvo.
@zac   nemaju svi vlasnici Dacia znanja, uslova, vremena...... da odrade kontrolu sami. Meni je u svakom slucaju lakse da skoknem do servisa i za dinar jos jednom bacim pogled na auto ispod nego da otvaram svoj kanal. Ostalelo se....  :nami:

zac

Ono sto su ponudili u tih 32. kontrolne tacke, ne treba nikakvo znanje.  :wink:

jasho


Loganovac

Nema, ovo je druga akcija. Slikaću flajer kad stignem doma (ako nije završio u kanti u međuvremenu).
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

nik

Akcija vredna paznje i treba iskoristiti priliku da se auto proveri. Neki to umeju i sami da odrade, ali ovako je kulturnije za one koji ne umeju, nemaju gde ili ne mogu (jbg prosla su, bar za mene, vremena lezanja po pola sata na betonu ispod auta na -10 i menjanja izduvne grane).
Sto se tice servisa, mislim da se ne isplati. Za iste ili malo vise para mogu da se nabave provereno bolji materijal i, nisam siguran da li je cena jos uvek ista, zuta clanska kartica u AMSS  za 1700 rsd za citav niz pomoci na putu u zemlji i inostranstvu, a povoljnost je sto, ako se nesto desi, vas slepuju u bilo koji, a ne ovl servis.

Mandrak

#10
Evo i sličice iz novina (izvinjavam se unapred zbog izgužvanog papira):



EDIT: Sad videh da su postavili i na net:
http://www.dacia.rs/akcije/prolece2013/index.html

nik

Samo da se malo ispravim, cena Super članske kartice je 2000 rsd (600 osnovna članarina+1400 Super članska kartica)
Koje sve pogodnosti nudi mežete pogledati na
http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=65

I dalje mislim da se za te pare ne isplati servis.

Keka

Naravno da se ne isplati, kad se kod njih isplatilo?  :D

Motrio polusinteticko ulje i filter za 3200 din (kad odbijemo clanarinu u AMSS, posto se te pare prosledjuju u AMSS).

Slicnu akciju besplatnog pregleda sa popustom na delove i rad su imali i ranije, pa su mi sa sve popustom trazili preko 8000 din za zamenu zadnjeg lezaja (delovi i rad).

Idi begaj.

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

#13
Evo fotki, kako sam obećao (doduše sa malim zakašnjenjem). Dakle, asistencija važi i van granica. Izvinjavam se zbog lošijeg kvaliteta fotografija, svetlo mi je sinoć bilo nezgodno.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

#14
Ja sam već zakazao u Hit-u, ali je već tada ostalo samo 3 termina, možda ima više termina po ostalim servisima....vredi otići i proveriti auto...za Dž.

Link ka stranici: http://www.dacia.rs/akcije/prolece2013/index.html
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...