Felne

prethodna tema - sledeća tema

ppejic

Cena je uvek spram ukusa i porekla, ali felne mi izgledaju mnogo  "retke", ali i to je stvar ukusa.
.
Peja

DarioGTI

#46
@ Loganovac : ma ja sam govorio za felge od dlukic3  :doh: , a vjerujem da ce i ove tvoje Dezent super leci!  :gun:

taman ce se kotac malo izvuci prema van sa manjim ET-om, 38 naspram fabrickog 48(ili 45+, sad neznam tocno).

bit ce to odlicno ( u oba slucaja!!)  :aplause:

i naravno, ocekujem slike nakon montaze  :to: :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Loganovac

Fabrički ET je 44 za čelične (koje ja imam) i 47 za alu felne. Slike neće skoro, jer ni felne neće skoro. Ako Bog da, na proleće.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Moram samo da primetim da prikazane felne na fotografijama mnogo lepše deluju sa pet nego sa četiri rupa. Možda je to zbog toga jer se radi o naplatku sa pet paoka . Cena je razumna u odnosu na cenu  fabričkih  koje  se kreću ,zavisno od modela,  u rasponu 95-150e. 

Loganovac

Pa gde si našao slike sa 4 rupe, ubih se...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

#50
Cenim na osnovu   fotografija:

http://j.imagehost.org/view/0676/Fotografija0140




ppejic


Loganovac

Krle, svaka čast za sliku!  :to: Stvarno mnogo lepše izgleda sa 5 vijaka nego sa 4. Imam vremena na pretek da razmislim.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dlukic3

Pa dzabe sto lepse izgleda sa pet rupa kad nama odgovara samo 4*100. Ja cu 100% pazariti one altec-ove 16 i to sto pre. Gume ce biti 205/55 16. Jedva cekam da sve napakujem i da okacim slidze, mislim da ce mu bas leci. Ustvari, sada se samo premisljam gde i koje gume da kupim tako da ako neko ima neku ideju bio bih veoma zahvalan

Keka

Zavisi koliko si spreman da platis. Kad oformis budzet za gume, onda je lako pronaci adekvatne.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Bojan88

Citat: dlukic3 poslato 17.08.2010. - 09:04
Pa dzabe sto lepse izgleda sa pet rupa kad nama odgovara samo 4*100. Ja cu 100% pazariti one altec-ove 16 i to sto pre. Gume ce biti 205/55 16. Jedva cekam da sve napakujem i da okacim slidze, mislim da ce mu bas leci. Ustvari, sada se samo premisljam gde i koje gume da kupim tako da ako neko ima neku ideju bio bih veoma zahvalan
Felne su extra,svidjaju mi se! Samo jedno pitanje,jesi li probao moze li 205/55/16 da stane na sandera? (pitam,jer na logana nisam mogao da stavim 205/55/16)  :(

dlukic3

Slika koju sam postavio nekoliko postova pre pokazuje bas 205/55 16 gumu, vozao sam ih ceo dan i nema nikakvih problema, skinuo sam ih jer su gume skroz celave i mora zamena :ne:

krle

Trebao si da uslikaš.

dlukic3

 Ljudi, dace bog da pocetkom sledece nedelje zavrsim posao i odmah kacim slike!  :woo-hoo:

dlukic3

Jeste se malo oduzilo ali vredelo je. Dodje dan da vam se pohvalim sa novim felnama i gumama. Felne sam vam vec predstavio, a gume su BRIDGESTONE 205/55 R16 Turanza. Sandero je kao avion, bas su mu cucnule!



:woo-hoo: