Zatamnjivanje stakala

prethodna tema - sledeća tema

glavonja3

Citat: Daniel poslato 19.01.2018. - 13:05
Do tada, metnuo holograme.

Kakvi su to hologrami?

hobbista

Skupi!!!

Ovih dana je trend masovnog skidanja folija.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Daniel

Ah ta divna SAT revija.
I opet prepricavaju sta treba, i opet nista objasnili nisu a da pokrenu nesto da li je to u skladu sa zdravim razumom a finansijski da ne pominjem.
*ebala ih Agencija i Okanovic i svi babuni redom.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Bata83

Kratko, nov zakon od recimo polovine god. da mora ispod folije da se nalazi (ne drzite me za rec) fab.atest ili tako nesto.
Ko nema  neka ne pokusava da dobije atest. Ostaje samo da probate na foru relamacije ili nove folije.

https://youtu.be/AG1olnC3kAU

Dadokg

Ostaje samo da sačekamo da uđemo u EU, onda će sve biti lakše.

bmiillan

Citat: Daniel poslato 04.02.2018. - 15:04
Ah ta divna SAT revija.
I opet prepricavaju sta treba, i opet nista objasnili nisu a da pokrenu nesto da li je to u skladu sa zdravim razumom a finansijski da ne pominjem.
*ebala ih Agencija i Okanovic i svi babuni redom.

nisi valjda očekivao da će alvirovići nešto pametno reći a kamoli uraditi?
nemoj na silu uzmi veci cekic

ivan-bgd

Dok se oni prepucavaju i odluče da uproste ja sam folije skinuo.Em lakše, em jeftinije.

Zee

Ja skinuo moje, jbg  :place:
Ovih dana ugradjujem TNG, pa da se ne bih zezao sa atestima i strucnjacima iz agencije za bezbednost bla bla bla...

Goran25

#488
Da li je neko imao skorije zaustavnjanje od strane organa reda zbog folija na zadnjim staklima?

Ne znam šta da radim, za registraciju auta nije problem, ali mi je od strane agencije predočeno da mogu biti isključen iz saobračaja uz obrazloženje da vozim tehnički neispravan auto...



Aleks

Kod nas je primećeno masovno skidanje folija.  :laugh1: Policija juri po gradu vozila sa folijama, ali bukvalno, čim primete vozilo sa zatamljenim staklima uključuju rotaciju trk za njim i odmah šalju na vanredni tehnički. Bez izuzetaka. Ima dana kada su akcije, e tada je ludnica. Pre neki dan sam skidao kolegi folije sa Vektre.

Goran25

Sada su izmislili neke tipske zavesice za stakla, cena prava sitnica

ivan-bgd

Ako i ovo ne zabrane....a i skuplje od zatamnjivanja.

Aleks

#492
Pristojna cena. Znam da su neki naručivali iz inostranstva i koštalo je prilično više.

Edit:
2 x Update 70L Aluminum Alloy Elastic Auto Car Side Window Sunshade Curtain Sun Visor Blinds- Black/Beige/Gray
http://s.aliexpress.com/NVRJ32Ir?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
:doh: K'o pogrebno...

Zee


Damir Oravec

Nisu sad izmislili. Dugo je to na tržištu. Uzeo sam za zadnje staklo i odlično je. :)