Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

Stize i meni ulaznica, vidimo se tamo!  :lazy: :friends:  :wave:

A ko ne dodje, vidimo se na sledecem forumaskom okupljanju, koje ce nadam se biti uskoro.

PS. Svako na kola neka nalepi svoj nik sa foruma, da znam ko je ko  :laugh1: 

andelkob

Dacia piknik u RH na lokaciji Stara Marča održan je 22.09.2012.Organizacija susreta bila je na vrhunskoj razini.Vrijeme i lokacija odliča.Prezentacija Logy, mislim da ih je bilo 7 i 2-3 Dustera.
Na ovom linku možete vidjeti malo mojih slika.
http://imageshack.us/g/1/9773988/

pitanja i komentari dobro došli  :dobro:

pp. ako je potrebno ovaj post premjestiti u drugu temu molim administratora da to napravi


kiconix

Svaka cast  :to:
Videcemo kako ce to kod nas proci.

Boka

Jako lepo mesto gde je odrzan piknik, prelepa priroda.

Veterinar


DrJekyll

Lepo, lepo...nadam se da će i kod nas biti dobro organizovano.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Deda

prihajam sa porodicom, odmah iza Vihora a ispred Vlaste...
Vidimo se  :too:

david

Ja radim nocnu, planiram da odspavam 1 i po sat i da krenem na okupljanje, nadam se da cu biti vedar, cio i nasmejan

sphex

Ćao društvo!

Mene isto slali, zvali, međutim nije mi stigla na kraju pozivnica - zagubila se u pošti.....
Idem da pojurim, planiram porodični dolazak, nadam se da se vidimo tamo  :wink:
we brake for nobody!

miki-bgd

Vidimo se, vidimo se  :ziveli:

Ide li neko preko Novog Beograda? Da napravimo kolonu rumunomobila  :hihi1: :laugh1:

Deki

Ja dolazim iz Loznice.

Bilo bi lepo da se, kao i prethodni put prilikom Ginisa, nađemo negde pre ulaza u Zasavicu pa da odatle idemo zajedno u koloni.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

miki-bgd

Moze. Samo neka neko kaze gde, posto ja nisam tamo nikad bio pa ne znam jel ima neko dobro mesto. Mozda u Zasavici II?

Deki

Prethodno je potrebno da se vidi ko od nas ide a za mesto ćemo lako, nadam se sutra tokom dana, da se dogovorimo.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

david

Posto ce okupljanje biti ranije a ja dolazim iz nocne necu biti tacan ali cu vas naci svakako. Planiram da odspavam 1h i krenem oko 9h pa lagno.