Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Mene zaboravljaju od 2004. godine. Verovatno sam mnogo lajao  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david


mladja73

Citat: Keka poslato 01.09.2012. - 22:16
Mene zaboravljaju od 2004. godine. Verovatno sam mnogo lajao  :lau:
Citat: žac poslato 01.09.2012. - 20:54
Takodje.  :-)1  , izgleda da su zaboravili i da sam kupio Daciju...sem kalendara od pre neku godinu nisam nista dobio, ni onaj privezak koji su vecini poslali.  :ranting:

Ima nas jos...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

jasho

To vam je tako kad imate ,,čudne'' zahteve na servisima i postavljate nezgodna pitanja!  :njanja:

zac

....ima nekih koji u servise i ne teraju!  :whistling:

bmiillan

od kada sam kupio auto dobio sam jedan kalendar i gomilu obaveštenja tipa:
ovaj više nije ovlašćeni serviser, sada je onaj, itd. dobio sam tri kartice za
produženu garanciju. a da imaju bilo kakvu evidenciju videli bi da nijedan servis
do sada a i ubuduće nisam i neću raditi kod RNS pa čak i kada bi ga radili besplatno
uz poklanjanje delova.
nemoj na silu uzmi veci cekic

Daniel

Citat: Keka poslato 01.09.2012. - 22:16
Mene zaboravljaju od 2004. godine. Verovatno sam mnogo lajao  :lau:
I mene.....av.....av...grrrrrr :palica:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

staracstol

Mene nisu zaboravili a idem na svako njihvo okupljanje i prozivam ih za servisnu mrezu i odrzavanje. Ona njiova tetka bezi cim me vidi, zna sta sleduje. Prozivo sam ih i na Navaku, glasno uz zivopisan recnik, al "ljubav je to", nemogu bez mene  :Smiley:

miki-bgd

Kao sto sam napisao, poslao sam mejl na  kontakt@dacia.rs , dobio sam odgovor, ali od renoa hrvatska  :ces:

"Poštovani,

Zahvaljujemo na Vašem e-mailu.

Molimo da nas informirate dali su Vas kontaktirali iz marketinške agencije te preuzeli podatke o Vašem dolasku?

Ukoliko Vas još nisu kontaktirali stavit ćemo Vas u drugi val poziva.

Unapred zahvaljujemo na informaciji!

Srdačan pozdrav,

Ivana CRNOJA
Služba odnosa sa strankama
BH,MK,MNE,AL,KS
API : HR ZAG
Radnicka cesta 47, Zagreb
Tel :+385 1 5605 223 
"

Pise sluzba odnosa sa strankama, ali nema Srbije  :ne:

DrJekyll

Traži im prevedenu verziju pisma :Smiley:

Ja sigurno bih :laugh:


P.S.
Nemoj da te slučajno prijave za onaj u HR....daleko ti je to :doh:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

andelkob

#40

Možda pošalju karticu za gorivo  :hihi1: ja sam dobio jučer ulaznicu za piknik  :wink:

Veterinar

Sunce žarko, oni pozivaju u valovima! Dobro je da neke članove preskaču, cunami bi nas strefio. Svima koji budu na pikniku želim lep provod, ja ću tog dana raditi, ali se nadam skorom našem forumaškom okupljanju.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

I meni, samo sto sledece sedmice radim nocnu, ukoliko budem morao i subotu da odradim imam problem, videcemo..

deki73

Takodje, stigla ulaznica. Vidimo se sledeće subote. Baš se radujem