Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

Deki

Citat: andelkob poslato 29.08.2012. - 13:33
Od uprave D.K.H. (Dacia Klub Hrvatska) tražili su osobne podatke članova koji su svoje podatke poslali klubu kako bi mogli poslati pozivnice.

Da smo i MI mogli da se dogovorimo oko registacije Dacia Kluba Srbija (http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=694.0) i nama bi bilo ovako.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

sibelius

i meni i mom matorom juce stigle pozivnice. doduse malo su glomazne pa postar nije mogao,da prostite, da nam nagura u sanduce vec ostavio sa strane.sasvim slucajno sam pogledao u tom pravcu. zvali su i mene pre mesec dana. svakako bih otisao al trenutno me j..e to sto 29og radim. al ako dodje do nekih konkretnih promena voleo bih da se pojavim.

ppejic

Ako sledeci put posaljemo pozive za druzenje forumasa pisemnim putem i uz to i kalendarce, ocete li doci na "nase" druzenje?

miki-bgd

Citat: PPejic poslato 30.08.2012. - 07:32
Ako sledeci put posaljemo pozive za druzenje forumasa pisemnim putem i uz to i kalendarce, ocete li doci na "nase" druzenje?
Zavisi kakve su pozivnice  :cul: Salim se. Nije bilo druzenja otkad sam kupio kola (nekih 2 meseca), a dosao bih veoma rado. Mali :offtopic: , ima li nekih indikacija o nekom skorijem druzenju?

Loganovac

Citat: PPejic poslato 30.08.2012. - 07:32
Ako sledeci put posaljemo pozive za druzenje forumasa pisemnim putem i uz to i kalendarce, ocete li doci na "nase" druzenje?

Neće bez mufte klope i bonova za benzin!  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix

To sigurno.
Uostalom, to je tradicija okupljanja.

Daniel

Eo za decembarsko okupljanje pripremam cisternicu derivata. Poklon od prijatelja iz Rusije.
Samo necemo znati do dana okupljanja sta stize, nafta ili benzin. PA to moze mnogima biti otezavajuca okolnost  :ne:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

sibelius

ja bih uvek radije dosao na NASE druzenje nego na njihovo ali svaki put do sada me uhvatilo da taj dan radim a malo mi je zajebato da menjam smene zbog specificnosti posla.
evo i ovo njihovo je pod debelim znakom pitanja posto znam da cu tog dana raditi.mozda posaljem matorog kao glavnog i opunomocenog predstavnika

Keka

Citat: Daniel poslato 30.08.2012. - 15:29
Eo za decembarsko okupljanje pripremam cisternicu derivata. Poklon od prijatelja iz Rusije.
Samo necemo znati do dana okupljanja sta stize, nafta ili benzin. PA to moze mnogima biti otezavajuca okolnost  :ne:

Meni sve odgovara, nafta, benzin, gas  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Citat: PPejic poslato 30.08.2012. - 07:32
Ako sledeci put posaljemo pozive za druzenje forumasa pisemnim putem i uz to i kalendarce, ocete li doci na "nase" druzenje?
:too: :ziveli:

gav.sa

I meni je juče stigla pozivnica, u Zasavici za 29. septembar.
S obzirom da sam tada na danima vina u Sremskim Karlovcima sigurno ću otići na to "druženje".
Koliko mogu da vidim, pozivnica je ista kao za druženje u Hrvatskoj, izgleda da je i program isti samo je mesto drugo.

dukati

Izgleda da su mene preskocili sa tom pozivnicom. :-)1

Vihor

Ja se prijavi, zasto da ne, ako daju nesto, ok, hvala im, u svakom slucaju, izaci u prirodu videti malo taj deo srbije i taj park, nikad bio.     :ziveli:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

zac

Citat: dukati poslato 31.08.2012. - 13:00
Izgleda da su mene preskocili sa tom pozivnicom. :-)1

Takodje.  :-)1  , izgleda da su zaboravili i da sam kupio Daciju...sem kalendara od pre neku godinu nisam nista dobio, ni onaj privezak koji su vecini poslali.  :ranting:

miki-bgd

I mene preskocise. I niko jos uvek da odgovori na one mejlove sto sam poslao. Videcu sledece nedelje da se raspitam u Hit-u, mozda oni nesto znaju  :ne: