Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

david

Dobio sam pozivnicu za DACIA piknik, Biti ce organizovano u subotu 29.9.2012 u Zasavici. Biti ce ugodan i zanimljiv program sa upoznavanjem Dacia Lodgy. Biti ce muzicari i animatori, hrana i pice, takmicenja i nagrade, djecije radionice i voznja brodom. Tko dodje dobiti ce i karticu za gorivo u visini od 1500din. Pretpostavljam da ce i vama ovih dana da stigne posta.
To je dobra prilika da se vidimo, upoznamo sa novim Dacia Lodgy-jem i provedemo neko vreme zajedno.

ppejic

ako sam te dobro razumeo, predlog je da napravimo okupljanje clanova Dacia Foruma Srbija na pikniku koji organizuje Daci Clubl tj uvoznik Dacije?

david

Ma ne da mi organizujemo, vec ako netko planira da dodje da se mi tamo nadjemo i budemo zajedno na tom skupu.

Sir Oliver

Koliko ima do tamo i kojim putem je najbolje ići?
I drink to make other people more interesting.

andelkob

#4
 :lux:
I u RH Renault Nissan Hrvatska organizira Dacia piknik 22.09.2012. seosko imanje Stara Marča, Kloštar Ivanić.Od uprave D.K.H. tražili su osobne podatke članova koji su svoje podatke poslali klubu kako bi mogli poslati pozivnice.Nekolicina nas pozivnice je dobilo.Više o tom susretu ima na stranici kluba.Postaviz ću nekoliko slika, nadam se da mi nećete zamjeriti.  :ziveli:

miki-bgd

@SirOliver
Po GPS od Beogradske arene do tamo ima 86km, e sad, da li je to i najbolji put ne znam, ali bi trebalo da je najkraci. Isprobaj i na planplus.rs , imas tamo i izracunavanje rute, itd.

@david
Da li si ti prijavljen na neku listu pa ti salju, ili salju svima koji su kupili dacije?

:ziveli:

Sir Oliver

Hvala Miki.   :hat:
Nisu mi još ništa poslali, al' u slučaju da pošalju... reko' da pitam.
I drink to make other people more interesting.

david

Pojma nemam, iznenzadio sam se kad sam video kovertu u sanduku. Neznam da li je to zbog toga sto smo mi bili na obaranju rekorda u Navaku u Subotistu. Tamo su nas registrovali i imamo clanske karte Dacia kluba. Svi mi koji smo se tada prijavili ostavili smo svoje podatke njima u RNS tako da nam na osnovu toga verujem salju ove pozivnice kao i elektronsku reviju na mail povremeno.

miki-bgd

Poslacu mejl na par adresa, pa kad nesto saznam javljam  :to:

Damir Oravec

Mene su pre nekih mesec i kusur dana zvali telefonom da pitaju da li cu doci, sa kim cu doci i objasnili da ce biti neki gulas, bon za benzin i sl. Poziv na kucu mi jos nije stigao.

Deki

Zvali su telefonom, kako je naveo Doravec, da se obaveste o zainteresovanosti i ujedno da pozovu da se dođe.

Ja sam se izjasnio da nas dvoje sigurno idemo pa su rekli da će poslati zvanične pozivnice poštom a i da će informacija za zainteresovane biti na njihovoj prezentaciji: www.dacia.rs

Naravno ništa nije obavezno ali je lepa prilika, što reče David, da se MI u njihovoj organizaciji tamo okupimo pre nekog našeg, eventualnog, okupljanja.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

kiconix

Ako neko bude imao dva mesta viska, tu smo  :hihi1:.

miki-bgd

Ja sam poslao mejl na onaj sa sajta dacia.rs a poslao sam i na daciaklub.rs , i pitao kakav je postupak za prijavu i to. Cim mi neko odgovori, prosledjujem ovde.

Usput ako ima neko jos da ga zovu, nek pita kako se prijavljuje za to, bicemo mu zahvalni  :ziveli:

luckasti

I ja sam danas poštom dobio pozivnicu mada me niko nije pozivao telefonom, a nisam ni bio na obaranju rekorda u Subotištu. Čak ni ne kontaktiram preko sajta RNS sa njima. U svakom slučaju lep gest, a za sada još nisam siguran da li ću (ćemo) otići. Lepo zvuči u svakom slučaju. :dobro: 

gile

I mene su zvali pre otprilike mesec dana i juce mi stigla pozivnica. Mislim da koriste podatke koje smo ostavili prilikom kupovine kola. Zvali su u par navrata iz RNS i slali kalendare za novu godinu.