Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar


dsit

Ne svidja mi se jos sto se svetlo u kabini ne pali kad otvorim zadnja vrata...

kiconix

E to vec zavisi od nivoa opreme, zvuci sasavo ali su stedeli i na tome.

Keka

Ne svidja mi se, pored navedenog, i to sto su ostavili go tepih na mestu gde se odmara leva noga vozaca.....posle treba kirbi da se to ocisti  :banghead:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Isekao sam gumiranu patosnicu da to makar delimicno pokrije. Ne svidja mi se sto je tapacirung inace mekan, pa sam napravio rupu desno od "gasa".

Loganovac

Pa kad voziš dizela provaljuj patos pedalom gasa! Ja zmiju vozim do pola...  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

brankovs


dsit

Citat: kiconix poslato 01.11.2009. - 23:35
E to vec zavisi od nivoa opreme, zvuci sasavo ali su stedeli i na tome.
Znam da je sasavo....pogotovo sto sam to imao na ladi iz 1972...

Veterinar

Loganovac, Brankovs - ne znam kako da odgovorim (retka situacija), mozda imam jaci nokat na malom prstu desne noge, sto je  :offtopic:.

Loganovac

Ovde ja odlučujem šta je off, znači nije off.  :njanja:

Da zaključimo, na dizelu nam se ne sviđa tanak lim ispod i oko pedale gasa, trebalo bi ga pojačati! :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Lim  :bonk:, pa nemam ja bas takav nokat...

david

Za sada neznam ali sve stoji sto ste rekli, vidim da je etison nezniji, nozne komande zveckaju ali sve u svemu sad zasad je ok, videcemo...

dsit

Meni je pocela da skripi pedala kvacila. Pogotovo u prvih par cm pritiskanja. Bas ume da nervira... :ranting:

david

Trenutno sam primetio da papucica kocnice ima malo lufta pa kad je tek pritisnes cuje se lupkanje. Kad podignem haubu a netko pritiska jos se vise cuje, odmah sam je zatvorio. Verovatno je tanak lim pa jeci a tapacirung nije nista bolji  :whistling:...

Dragan.vi

Vidim ima prilicno sugestija.Za sada 4 puna meseca jedino sto sam primetio jeste cijukanje vozacevog sedista i to kada se prolazi preko policajaca :mad6:-lezecih