Zamena pogonskog lančanika pumpe za ulje na K7J

prethodna tema - sledeća tema

Ayrton

#60
 @Vladow:Prelistaj malo teme ima sve objašnjeno,problem se javlja samo na modelima sa 1.4 motorima. :to: :ziveli:
@VaskezNS:Ja sam bio samo pomoćnik asistenta i po potrebi fotograf,sve zasluge idu samo Žacu! :aplause: :respect:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

zac

#61
Preteruje Ayrton, pored druzenja i pomaganja, Ayrton i moj tast su mi lavovski pomogli da odozdo nabacim karter, cak je Ayrton u jednom momentu imao ulogu  nosaca motora, a svi znamo da nosac motora ima veliki zadatak u sklopu motor-menjac-karoserija.   :friends: :ziveli: :respect:
Sam nikako ne bi uspeo, vec sam u jednom momentu hteo da ga pofajtam benzinom i zapalim, ili da upalim motor onako bez kartera i zveknem gas do daske dok ne zakuca.

kiconix


zac

Pa na koga si mislio, jedini Ayrton je nas Ayrton...  :D

kiconix

Citat: žac poslato 26.04.2012. - 08:52
vec sam u jednom momentu hteo da ga pofajtam benzinom i zapalim, ili da upalim motor onako bez kartera i zveknem gas do daske dok ne zakuca.

zac

#65
 :Smiley: :Smiley: :Smiley: A na to mislis "gas do daske".  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

:respect: :friends: :ziveli:

perke21


nik


Aleks

Citat: DarioGTI poslato 25.04.2012. - 09:55
Impresioniran sam količinom slika i trudom kod opisivanja svake!  :respect: :respect:
I naravno veliki  :respect: za ostale kolege koji su ti pomogli sto licno, sto teorijski, moralno...itd.
:aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause:

Vukša

Iščitao sam celu diskusiju, prvo da kažem svaka čast za detaljno objašnjenje i odrađen posao.
Drugo, pošto sam se od odluke da nabavim sandera prešaltovao na logana, i planiram da pogledam ovih dana jednog logana iz 2008 godine 1,4 MPI, interesuje me da li mogu i kako da proverim da li postoji dati problem na konkretnom modelu a bez nekog otvaranja i zavlačenja pod auto? Mislim, da li se lako može uočiti dati problem,ili ako je vezan za datu seriju (motor i slično-u postu se navodi motor K7J) da li to mogu proveriti negde na vozilu?
Malo je previše pitanja, ali bih da se prirpremim koliko toliko :)
Hvala unapred!

nik

Ovo je DIY rešavanje datog problema. Više o dijagnostifikovanju problema imaš na http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=31.0

Vukša