HD Kamera za automobil

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

Vec sam postavio ovaj link, odavno
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Andrix

javi posto kosta, ovo mi je do sada najprihvatljivija verzija
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Vihor

270£ bez poštarine, stiže u aprilu. Ko će čeka dotle !?

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


petar313

CitatSales price: £269.99

Vihor

Tolko

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Vihor

#39
i evo stigla kamerica, jednostavna maontaza, povezivanje, softver za win i android, snimci mogu direktno na smart telefon a na softveru za win, detaljna pretraga, zumiranje zaustavljenog snimka, dijagram brzine i pozicija na karti, upoznavanje u toku, ali prvi utisci odlicni, evo i snimka od danas, frisko,

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Andrix

#40
Citat: Vihor poslato 27.04.2014. - 20:59
i evo stigla kamerica, jednostavna maontaza, povezivanje, softver za win i android, snimci mogu

fino deluje, jel to ona od 2xx funti ?? Slucajno saznam i odem na sajt aliexpres, kinezi naravno, kad tamo kamera od 15 - 250 $, a ona sto je kod nas oko 7500 d, sa troskovima dostave oko 20 $...pa sad vidite sta sve i kako nabavljaju i prodaju ovde
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Andrix

Masala, samo mlogo para.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

VaskezNS

Zamalo da me večeras pred praznik "počisti" jedan od nesavesnih vozača. Proleteo je kroz STOP kao metak. Hvala Bogu i oprezu, te sada ovaj video delim sa vama...  :hall:



U osnovnim podacima snimka je detaljnije objašnjena situacija.

Pozdrav svima i pažlivo za volanom  :wave:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

wvojin

Citat: hibernacija poslato 28.04.2014. - 13:12
Masala, samo mlogo para.
Ali je kvalitet snimka bruka! Ali u principu se slazem sa hibernacijom  :cool:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi