Volan se ljušti

prethodna tema - sledeća tema

peras

Kod mene je kozni volan, i kvalitet je odlican, nakon 3 godine izgleda kao nov, ako sam ja dobro video ovde je u pitanju obican volan, a na stepveju je fabricki ugradjivan kozni volan, to je malo sumnjivo.

gomilos

Mislim da je Zak u pravu da kozi volan ide uz bolji paket opreme. na mom Stepi nije kozni

dzule

kozni volan je isao samo kao doplata, ako se dobro secam 150 evrica, volan i rucica menjaca. i u black line paketu opreme za sandera se dobijao koznio volan i komande za radio cd na volanu, ali se plocica nije mogla skidati kod istog.... ja sam uzeo laureat sandera, i lomio se izmedju black line i znam da je to tada bilo tako...znaci na laureatu nema koznog volana... a da, menjao sam volan u garanciji, bez i jedne reci u servisu....

River

Odgovara li volan od clia ili meganea na sandera? Djeluje mi da su isti, ima dosta koznih po oglasima pa sam mislio da zamjenim, ovaj na sanderu je gotov.

slavko_bgd

Nijedan volan sa dačije ne može da se stavi na renoa jer dačija ima sirenu na prekidaču za svetla a renoi na volanu, ispod airbag-a. Obratno po toj logici bi moglo, samo da ti neko potvrdi da su "nutovi" isti i da je isti tip airbag-a, znači jednovolumenski sa jednim konektorom. Ja bih, kad bih vozio dačiju, umesto budženja volana sa drugog auta svoj volan presvukao kožom i završio posao.

River

Nakon neuspješnog  traženja kožnog volana sa rashodovanih vozila, postavljena kožna navlaka na volan.



Loganovac

Odlično, lepo i večito.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Raja

Mnogo ubavo. Može li kakva informacija o ceni?

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

River

Platio sam 35KM, radio je poznanik koji ima proizvodnju kožne galanterije. Izmjerio je volan, izabrali smo boju kože i konca da se uklopi u enterijer i za 2 sata je završio. Moglo je i ljepše da bude da sam skinuo volan ali bi i koštalo više, a i termin sam jedva dogovorio, majstor ima puno posla pa je nedeljom radio volan.

Zoran

Pozdravi ga i dobro čuvaj.
Sam svoj gazda - vazda.

shole

Da ozivim malo temu. Danas odradjeno presvlacenje kozom volana.
http://www.dodaj.rs/image/O7bfH
Ovo je drugi volan na sanderu koji se poceo ljustiti. Prvi zamenjen u garanciji,a ovaj drugi se skoro citav ogulio po obodu.

kiconix

Drugi auto.  :)
Cena?

astmario


silent

@shole

Sviđa mi se, gde si ovo radio?