DACIA počinje prodaju vozila preko Interneta

prethodna tema - sledeća tema

Saša


DrJekyll

Ne znam jedino da li će da rade kućnu dostavu i da li će moći da se plati pouzećem :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

mladja73

Smanjuju troskove tako sto nece placati prodavace... Bedno!
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

perke21

Ti prodavci ionako ničemu ne služe. Ja sam čitao ovaj forum  :hall: i tako odlučio da kupim Dačiju  :bonk:

goran79

po meni jako dobar potez.ja isto kad sam kupovo sandera informiro sam se ovdje u salonu sam samo kesiro

DrJekyll

Uobraziće nam se admini ako nastavite ovako  :Smiley:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Loganovac

 :hihi: Samo pojedinci...  :c:

:offtopic: Inače, vidim da postoji zabluda da su admini nešto kao tate i mame, vlasnici Foruma, šta li? Admini su članovi Uprave sa nešto većim pravima u pristupu bazi i dužnostima u održavanju Foruma, that's all. Jeste Munze osnivač Foruma, ali zasluge za kvalitet su apsolutno zajedničke, pored članova Uprave Foruma pripadaju i svim ostalim aktivnim članovima, naročito onima sa najdužim stažom, kojima je ovo već n-ta verzija Foruma do sada. Dakle, momci, svaka čast!  :hall:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

#8
Dakle situacija je ovakva :pera:







:lau: :lau: :lau: :lau: :lau: :lau: :lau: :lau:




BTW
Da se vratimo na temu. Jel zna neko da li još neki proizvođač automobila ima ove opcije koje ovi sada uvode i kako li im ide?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...