Koliko ste presli svojom Daciom

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

 :aplause:,moja kilometraža 395 300,  :wave:
Sam svoj gazda - vazda.

Boban

Mene sramota i spomenuti...posle 9 godina 94000km :(

Loganovac

Zašto sramota, pa nije ovo nikakvo takmičenje. Neko auto koristi profesionalno (taksi ili prevoženje robe), neko stanuje daliko od posla, čak u drugom gradu, neko obilazi znamenitosti i vikendom ne vadi dupe iz auta _ svaka čast, ali ima i onih koji peške idu na posao, na letovanja i zimovanja (ako uopšte idu) ne idu kolima itd. Kako to može da se upoređuje? Ajde ovako da razmislimo: 30.000km godišnje znači oko 2.000 litara bwnzina ili najmanje isto toliko evra. Da li je normalno da prosečna srpska porodica može toliko da izdvoji samo za vozikanje?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Samo je važno primjetiti koliko duže traju neke stvari ako se auto koristi svakodnevno  (  izduvni sistem, gume, farba,  akumulator. ..)
Sam svoj gazda - vazda.

Boka

@Zoki , bravo za kilometrazu.  :respect:

Aleks


Boban

Svaka čast Zoki i od mene ali meni su se kola već pomalo i smučila.Koristim ja auto do posla i vikendom i za odlazak na letovanja(ove godine 2 puta za Mađarsku,Zlatibor ranije za Crnu goru itd.).U firmi sam stalno u kolima po celoj Srbiji i onda mi bicikl više prija pogotovo leti tako da onda voljena Dačija odmara u garaži.Sad će ona biti više korištena ali do posla mi je samo 6km i nazad tako to je razlog male kilometraže mada se i ja slažem da auto treba voziti jer stajanjem brže propada.

Lazar@


Zoran

400 000  km. Bit će slika i kratki rezime
Sam svoj gazda - vazda.

dekiv68

Svaka čast Zoki.

Jel basic sa crnim branicima i koliko je koštala pri nabavci

Andrix

28000 za 4 god, ima li ko manje   ...?
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Zoran

Jeste bazni ali su branici u boji karoserije. nov je koštao 6315 eura.
Sam svoj gazda - vazda.

dekiv68

Ekstra odnos cena - kvalitet (upotrebljivost)

Highlander

U ponedjeljak, 20.nov.2017. bilo je okruglo tri godine druženja sa Dasterom !
Danas mali jubilej !

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.