Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Neprofitno,neformalno,drugarski...Te strane reči kapitalisti ne razumeju i mnogo ih se plaše.Pogotovo njihovi loši đaci na brdovitom Balkanu.RNS ima kvar u motoru-kasno paljenje.Bilo je lako dremuckati u klimatizovanom salonu (servisu) dok napolju kupci stoje u redu.Shvatiće da se reč "klijent" odnosno "kupac" piše sa velikim "K"(mislim slovom).

rookie

Korisnik 'zeljkor' je uradio, po meni, veoma hrabru stvar time što je aktivan na forumu. I samo jako dobar prodavac i profesionalac tako može da 'izađe na crtu' korisnicima. Jer, on zna da ako jednom zabrlja ugasio je (ne samo) na forumu, ne bi ga oprao niko. A dok god je profesionalan i elementarno pošten prema kupcima prisustvo na forumu mu se (veoma) isplati.

E, ista stvar je i sa RNS i servisima. Da neko od njih vjeruje u sebe i u ono što radi bio bi na forumu. Bilo je i biće kritika, ali to ide u rok službe.

hobbista

Da se oglasim i ja malo  :cul:

Nemam(o) ništa protiv ovakvog okupljanja. Nemamo ni za. Ako je bio neki zvaničan poziv za saradnju, ja ga nisam video.

Po mom mišljenju, da bi do neke saradnje došlo, oni bi morali da zakrpe neke, očigledne, rupe u svom sistemu, kako bi bilo manje nezadovoljnih mušterija. Ovo "nezadovoljnih" odnosi se na post-prodaju, odnosno na sve ono što trebaju da ponude kupcu njihove robe, kako u garantnm, tako i u vangarantnom roku. Ovde imaju dosta tema koje im mogu pomoći u tome, ali oni to ne žele da vide.

Što se tiče same akcije, mislim da je ideja dobra, ali malo "trapavo" odrađena. Imam utisak kao da će oni meni učiniti uslugu ako odem tamo  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Damir Oravec

Izvukoh malopre pozivnicu iz sanducheta za 28.maj. Lepa pozivnica, i pishe da me pozivaju da eventualno oborimo ginisov rekord. Znachi, ako nas bude dovoljno :) Drugachiji je tekst nego na sajtu. Da li su svi koji su kupili skoro kola, tj. nalaze se u sistemu Dacie, dobili pozivnicu?

Ko zeli da ide, voleo bi da napishe ovde, chisto da znam da ne idem sam tamo.

i trece..kad sam bio u Shapcu i nameshtao onaj izduv na auspuh i automat za automatsko paljenje svetala, pitah zashto se ne registruju na forum kad ga vecc prate. Odgovor je bio : to je mach sa dve oshtrice. Mogu izazvati  negativne komentare, ako ne budu svakodnevno odgovarali na pitanja, a to bi im narushilo za sada dobar ugled po pitanju kvaliteta i cena. Ja sam malo "vukao" ka tome da bi ipak trebali da se ukljuche..tako da je na kraju bilo : " hocemo, samo da smislimo modalitet koji bi zadovoljio sve"


taxista1974

Moje postove sam obrisao zato sto je ocigledno da sam se iz najbolje namere umesao u nesto sto mi nije bilo potrebno. Smesno je da bilo sta komentarisem dalje i da to bude pogresno shvaceno. I bicu u koloni koja ce pokusati da obori rekord.

DrJekyll

Citat: doravec poslato 11.05.2011. - 20:22

Ko zeli da ide, voleo bi da napishe ovde, chisto da znam da ne idem sam tamo.

Ja bi trebalo da idem sigurno, a i mozemo da se nadjemo negde pa da idemo zajedno....meni je ovo vise zbog druzenja nego zbog tog rekorda....kad vec ne mogu da dodjem 29og   :place:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

david

Ja planiram da dodjem da se vidimo i druzimo i da budemo ekipa sa DFS-a, dogovoriti cemo se

luckasti

Za Novu godinu sam dobio poklončić (grebač leda sa šoferšajbne), a sada i pozivnicu - upravo danas. Inače je auto kupljen 2009. Lep poziv, ali me i dalje zbunjuje ograničeni broj prijava. Kako onda da se obori Ginisov rekord? A možda dosad i nije bilo ovakvih okupljanja i postavljanja rekorda pa im je svejedno koliko bi ljudi došlo, odnosno automobila, a maksimum je .......?

MajorSoul

Dobio sam i ja pozivnicu i bacio sam je u kantu.
Nisu se dovoljno potrudili da me zadovolje kao kupca (naravno nakon uplate za kola). Nadam se da ce se mi se utisak popraviti.
:wind:
..need more buttons..

ppejic

Dobio pozivnicu takodje, auto kupljen marta 2008.

Loganovac

Valjda je jasno da će svi kupci dobiti pozivnicu, nema potrebe da se ovde prijavljujemo...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Danijel nije dobio pozivnicu putem poste  :ranting:

Pozvacu kol-centar da vidim o cemu je rec.

Damir Oravec


jasho

Citat: ppejic poslato 13.05.2011. - 08:21
Danijel nije dobio pozivnicu putem poste  :ranting:

Pozvacu kol-centar da vidim o cemu je rec.


:D :Smiley: :Smiley: :Smiley:

Bojim se samo da će svi prodavci, i zaposleni u RNS 28.05. imati radni dan i dobiti službena kola taj dan!!!!  :too:

Veterinar

To je i meni palo na pamet,a onda Kiconix pomenu sve licne podatke o vlasniku koji su neophodni da bi rezultati bili validni, tako da ne verujem da bi vredelo.

Mani, ja kakve sam srece dobio bih pismeno obavestenje:

"Postovani,
  28.05.2011 RNS organizovao je skup registrovanih vozila marke Dacia. Tom prilikom nastojali smo oboriti postojeci rekord u broju dacija u povorci. Neophodan broj automobila sa kojim bi se uslo u Ginisovu knjigu bio je 344. Datog dana na okupljanju na NAVAK-poligonu pojavilo 343 ucesnika sa automobilima, zbog cega postojeci rekord nije oboren. S obzirom da ste uredno popunili prijavu o ucescu, a da se na istom niste pojavili, smatramo Vas direktno odgovornim za neuspeh u ostvarivanju naseg cilja. Molimo Vas da se tim povodom obratite nasoj kontakt-sluzbi zbog informacija o nacinu nadoknade troskova pripreme i organizacije navedenog dogadjaja. U cenu ce biti uracunata izgubljena dobit zbog zatvaranja servisne mreze istog dana. S postovanjem ..."    :huh: