Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

staracstol

U kom delu Beograda je ta garaža?

david

Trebalo bih da je ispod Beogradjank, dodjes iz pravca zelenog venca kroz ulicu N.Front

DrJekyll

Ili sa auto puta na kneza Miloša pa kada se prođe Generalštab prvo skretanje desno
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

boki logan

Pozdrav svim rekorderima, vidimo se večeras na luuuuuuuuuuuudoj žurkci!!!!  :ziveli:

Saša

Citat: david poslato 17.09.2011. - 03:49
Trebalo bih da je ispod Beogradjanke, dodjes iz pravca zelenog venca kroz ulicu N.Front
Nije ispod, preko puta je, ulica je Masarikova.

boki logan

ako ima neko nalepnicu, neka je ponese, bicu u garazi u 19 h. ja se spremam da krenem. :ziveli:

ziki_the



sphex

 :respect: e bravo za slike, super što se svi bili, žao mi je što nisam mogao da dođem, no vidimo se sutra na jezeru  :friends:

p.s. jel pala neka majica, kišober i sl opet?  :)
we brake for nobody!

DrJekyll

Vidim da vam je bilo super i žao mi je što nisam mogao da budem tu. Vidim i da je bila neka klopa :hihi1:
Ajde stavite ovde još utisaka i slika :aplause:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

david

Svi koji su bili i clanovi njihovih porodica dobili su po majicu a mi jos po torbicu za CD-eje za u kola i torbu kao za na pazar. Videcete danas na okupljanju. Bilo je rostilja, sl.predjela i pica dosta a na kraju torta. Pun gepek mi je bio od balona i na zadnjem sedistu. Bilo je lepo.

petar313

Guinness World Records Certificate of Participation 

Zaboravio sam da ponesem na okupljanje. Čak sam pripremio kesu i stavio je kraj vrata i zaboravio.

Evo zato sličica, pa može sve da se vidi.



Uploaded with ImageShack.us

Loganovac

Lepo, lepo. :to:
Kad bi se i po ostalim pitanjima toliko založili, ne bi im bilo ravnih...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Šta toliko...bar pola od toga.

BTW
Gledam kako izgleda taj sertifikat i ta majica i sad mi je još više žao što nisam išao :cry:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

dsit

Cemu sluzi ta kartica,danas sam dobio postom. Jel samo "magla" ili ima neku svrhu?