Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

Mandrak

Sad su barem upristojili broj traženih podataka.

sphex

I eto gde sad ode moj telefon tašte, ime psa komšije i svi ostali poverljivi podaci!
we brake for nobody!

Daniel

Jel moze neko od dobro obavestenih (citaj> infiltriranih hitautovaca i ostalih) da mi kaze jednu informaciju?

Hoce li na tom obaranju rekorda po broju prisutnih Dacia vozila, biti i neko autorizovano telo koje ce zabeleziti rekord % rdjavih Dacia u medju prisutnim?  :ces:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

david

Ja nisam popunio ali cu popuniti i planiram da dodjem. Mozemo da se nadjemo negde pa u koloni doci ili se naci pred poligonom

petar313

I ja sam popunio upitnik. Sada nisam siguran da li ću doći. Obično mi vikendom nešto iskrsne, ali ko zna  :whistling:.

david

Ja sam se sad registrovao, sad drugari dogovor gde da se nadjemo?

Uspešno ste se registrovali!

Posetite ove stranice ponovo da bi ste bili u toku sa svim informacijama u vezi obaranja rekorda.


Vidimo se 28. maja 2011. godine i OBORIMO REKORD ZAJEDNO!

Damir Oravec

Tog dana, kod izlaza sa autoputa za NAVAK, chekacu drage kolege koje sam upoznao na proshlom skupu da mi se pridruze. Lako cete me prepoznati..na zadnjem staklu nalepnica: DACIA FORUM SRBIJA. Okupimo se opet i druzimo..samo ovaj put organizacija pripada nekom drugom.

ppejic

Citat: taxista1974 poslato 09.05.2011. - 15:50
Administratori ovog foruma su upoznati sa zeljom RNSa za odredjeni vid saradnje, ovog puta odnosi se na obaranje rekorda. Cisto da se pojasne neke nedoumice a i uputi zanicni poziv za prisustvo. Zasto se oni o tome ne izjasnjavaju i ostale ne obaveste o tome, verovatno ce oni reci.

Zato sto je ovo potpuno nezavisan i neutralan forum, na dobrovoljnoj bazi njegovih "kreatora", pa samim time nikome ne moraju da se polazu racuni, a najmanje RNS-u.

Damir Oravec

Chek' malo..  :conf: :conf: Administratori ovog foruma nece da stave poziv za obaranje rekorda, a poziv za ovaj forum postoji? Ili sam neshto pogreshno shvatio?

Saša

Podržavam Pejin stav.
Ja ne bih išao ni da me RNS na kolenima moli.

ppejic

Prisutvo ove teme na nasem forumu dovoljno govori o NEUTRALNOSTI. U tom smislu saradnja je korektna sa nase strane.

kiconix

Nije u pitanju poziv za obaranje rekorda, poziv postoji i nema nikakvih nedoumica oko toga.
Svako ko je voljan da prisustvuje obaranju rekorda dovoljno je veliki da mu ne treba odobrenje foruma, a svaki vid vase organizacije oko odlaska na isti je u vasoj dobroj volji.
Stvar je licnog izbora, ici ili ne.
Ja licno ne bi otisao ni da mi plate.
Moje prisustvo je zagarantovano samo na druzenjima sa clanovima foruma, van domasaja RNS.

Daniel

Ja sam rekao, doduse...indirektno.
Dolazim, ako dobijem potvrdu da ce imati verifikaciono telo koje ce brojati broj rdjavih cepova i desnih zadnjih krila.  :kava:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Damir Oravec

Imam jedno pitanje, jer mi nedostaje karika u lancu zakljuchivanja: shta je RNS uradio loshe? Ako izuzmem HIT auto, za sedam godna koliko vozim Daciu nisam imao problema sa RNS.

ppejic

Sta god je bilo, a bilo je, nije za ovu temu.

Prelistaj forum detaljnije i pronacices karike.