Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

#16
Više bih voleo da se vidim sa vama svima nego da idem na to njihovo obaranje rekorda.
Žao mi je što 29og nisam tu, pa sada svim silama vršim presiju na vas sve da se dogovorimo da se okupljamo 28og  :c:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

kiconix

Dzaba presija, 28 nema sanse, jedino da pomerimo za 7 dana kasnije.
Mada kako je krenulo, dzaba cemo da krecimo. :agr:

DrJekyll

#18
:place:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

kiconix

Suze ne pomazu, ovo je prvi put da se dogovaramo a da niko ne preuzme organizaciju i da konkretan predlog. :ne:

Damir Oravec


DrJekyll

#21
Pa ako neće biti okupljanje 28og onda ja i planiram da idem na ovo "obaranje", i zato bi želeo da saznam koliko nas ima koji bi išli tamo....da ne blejim sam :c:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Damir Oravec

Rachunaj na mene. Voleo bi da vidim i ostatak ekipe i da se lepo  :friends:

david

Ja se jos nisam prijavio, jel treba sve da popunim ili da cekam da vidimo za okupljnanje kada ce biti? Ako dolazimo naci cemo se negde zajedno da se uglavimo u kolonu jedan iza drugog

Damir Oravec

Nisam ni ja popunio nishta. Ne znam zashto forsiramo skup na silu kad se lepo mozemo okupiti tamo. Iskreno, zabole mene za RNS, njihov klub i forum..moje mesto je ovde, ali shto ne iskoristiti njihov skup da se mi lepo druzimo  :conf:

david

To sam i ja mislio, odradimo to usput i dok smo tamo zezamo se i druzimo

taxista1974

Dogadjaj kao dogadjaj je ok, pa bilo ko da ga organizuje. Bice mi zadovoljstvo da ucestvujem, naravno ako bude uspesan. A i Logana nisam kupio sto mi se svideo uvoznik, vec zbog samog auta. Boze zdravlja, ja dolazim.

sphex

Znači nas četvorica sa DFS koji smo popunili !?/&%$# formular ;)
we brake for nobody!

ziki_the

Ja nisam popunio, ali popunicu jer su smanjili broj podataka. :rtfm:
Znaci racunajte i mene pa da DFS predstavimo RNS-u :Smiley: :Smiley: :Smiley:

bocca

i ja sam popunio a da li cu uspeti da dodjem... :c: