Redizajn enterijera

prethodna tema - sledeća tema

Lovro1987

Dragi prijatelji, da li mislita da bi Dacia mogla u skorašnjoj budućnosti uvesti potpuno nove interijere s kvalitetnijim materijalima, podizačima stakla na vratima (ne na središnjoj konzoli) itd. Gledao sam Dustera i vidim da u vozačevim i suvozačevim vratima postoji mjesto za prekidač podizača stakla... Na internetu ne mogu naći podatak o tome, ali zato na gotovo svim testovima se kao minus dacia modelima stavlja kvalitet plastike, pa vas pitam, da li u daciji znaju da gube kupce zbog tog plastike i da li će Renault šefovi poduzeti nešto vezano za to?

staracstol

Neverujem da "gube" musterije zbog plastike. Kome je do plastike, kupice opela il neku taku snob marku a ne Daciu.

perke21

Mislim da ljudi ne kupuju dačiju zbog plastike. Da je kvalitetniji enterijer, verovatno bi i cena išla gore. U načelu mislim da nije neki problem u sopstvenoj režiji prebaciti prekidače na vrata ili obložiti tablu sa drugim materijalom. Treba malo truda i ljubavi, ali onaj koji to ima može srediti unutrašnjost baš po svojoj želji.

Aleks

Što se tiče table, moje mišljenje je da je možda malo gruba na dodir i ružnjikava, ali daleko od toga da je nekvalitetna za te pare. Moja je ista kao pre skoro 7 god. nigde nije ispucala i izbledela i veoma mi se dopada što je izlivena iz jednog dela pa je neprijatnih zvukova mnogo manje nego kod Punta, Lade ili, ne daj Bože Floride koja je bila malo jeftinija od Logana 2004.god.

Lovro1987

Moja tabla ima dosta zvukova, posebno zimi po neravninama, a bome i vrata i prozori... Kad uhvatim vremena morati ću skidati jedan dio po jedan i riješavati probleme!

david

Ja sad zadovoljan, sve ostale izmene podigle bih cenu. Valjalo bih da je prekidac na vratima, sve u svemu dobro je..

Aleks

@lovro 1987... ok, to je česta pojava, ti žvukovi dolaze uglavnom od sajlica, kablova i sl. Ko zna šta bi tek bilo da se tabla sastoji iz više delova pa da oni trenjem jedan o drugi škripe. Gledam drugare koji voze npr. Floride, guraju jadničci kojekakve materijale između elemenata table i srednje konzole i ništa! Škripi li škripi!

dejanz

Plastika uopste nije nekvalitetna, odlicno odoleva udarcima lavlje kandze koja uopste nije lagana