Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


perke21

Nadam se da će i da budu dugovečne. Za te pare moraju da budu lepe  :ziveli:

milko

Presvlake mi se sviđaju,boja,dezen,dobro su "legle".Možda bi bolje bilo da ti je sa zadnje strane sjedala kombinacija skaj,zbog lakšeg održavanja.
Kod nas u ovlaštenom cijena original presvlaka za Sandera je 100 eura + ako ti oni ugrađuju dodatno 15 eura.Prema tome ta cijena kod Vajsa je sasvim prihvatljiva samo što je on meni daleeeko.
Hajde Bosanci gdje ima bliže a da valja,znam za Pazarić i Kiseljak.

perke21

milko
Probaj da ih pozoveš. Možda mogu da naprave neku kombinaciju, slanje i slično. Moram da kažem da su presvlake deblje od originalnog materijala na sedištima. Stvarno vrede.

david

Vrede iskreno, nadji kontakt na mailu mozda salju...

milko

#65
Evo uzeo sam u Pazariću kod Sarajeva.Zadovoljan.










perke21


speedo

A koliko je koštalo to zadovoljstvo, ako se smije znati?

milko


sanderoman


hobbista

Zvao sam Vajs&co danas, i cena za MCV (deljiva zadnja klupa) je 7.300
Lepa stvar je što (po zahtevu) prave i džep za prednja sedišta (sa zadnje strane) :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

wvojin

Citat: milko poslato 03.11.2010. - 09:55
180 KM,oni ih i postave.

Au bre, pa to je 90 evrica  :bonk: Lepe su,ali nije bas jeftino...
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

skiter69

 i ja sam neki dan stavio presvlake , zadovoljan kvalitetom, jedino mi se ne svidja kako su odradili  naslone za glavu(ne mogu se zategnuti) pa ih nisam ni stavio. inače koštale su 40eu  :to:

sibelius

Poslednja info od danas u podne
u VAJS-u u Piramidi 6300 za logana ili sandera. za iste pare nasice vam dzepove pozadi
njihova montaza 1000 dinara.
Od materijala ima sta hoces i kako hoces
Ja sam bio zapanjen

mrsp

Na  buvljaku u KG-u ima za 3000 dinara. I to sije covek za sve tipove automobila. Od dobrog su materijala nisu one tanke.Imaju navlake za sve naslone za glavu, takodje i Dacia znak na sredini prednjih sedista.Mada mislim da ima samo u tamno sivoj boji,ako je to nekom problem.