Redizajnirana Dacia Sandero

prethodna tema - sledeća tema

silent

Renault je krajem oktobra na Salonu automobila u Sao Paolu pokazao publici i novo koncept vozilo na bazi Sandera Stepway, za čiji razvoj je bila odgovorna brazilska filijala francuske fabrike.

Ova specijalna i estetski upadljivija verzija Sandera Stepway (u odnosu na aktuelni Sandero Stepway ima drugačije branike, novu masku, izmenjenu grafiku zadnjih svetala, nove alu točkove...) po nekim izvorima najavljuje i redizajn Sandera koji bi trebalo da se dogodi sredinom sledeće godine.

U međuvremenu je francuski Auto Journal objavio ovaj render koji pokazuje kako bi taj restilizovani Sandero mogao da izgleda.



Ivan Mitić – Autoblog.rs

http://auto.blog.rs/blog/auto/top-secret/2010/12/17/redizajnirana-dacia-sandero-novi-render

Keka

SBBKBB

Nadam se da redizajn nece podrazumevati (samo) zamenu branika (ala Zastava).

Prikazani render malo koketira za maskom Audia.

Nije lose ali gubi osmeh sa lica koji su imali dosadasnji Logan i Sandero.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

 Redizajn je neminovan jer je život (vrijeme proizvodnje) jednog auta sve kraći i kraći. To je svjetski trend koji i Dacija mora pratiti.

                                                                                                                                                                  Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

DrJekyll

Meni se svidja taj branik i isto me je podsetio na audija....kamo lepe srece pa da njih kopiraju za te pare :)
A to da redizajniraju samo plastiku kao na jugu i nije lose. Podsecam...Sanderu ce to da bude na dve godine menjano dok je jugo pretrpeo zamenu izgleda tek posle dvadeset godina....tako da....nemojmo nista uporedjivati sa bivsom zastavom  :Smiley:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Ja sam već krenuo sa redizajnom svog auta. Izmenio sam dizajn zadnjeg branika (dva puta je oguljen, a dodata je i grafika u vidu 4 koncentrične kružnice koje mi ujedno služe i kao parking senzori), na proleće dobija alu felne... Ipak, najveći redizajn od svih ispada da je detaljno pranje spolja i unutra.  :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

sanderoman

He ovi menjaju prednji branika a ja dobio besplatan facelift zadnjeg branika na vise mesto od raznih majstora i majstorica na parkingu  :doh:

abc123

Ja sam vise za "redizajn" motora tj. da iz iste kubikaze izvuku 10-15 konjica vise  :dobro: .  Sve ostalo je zajebancija.

LeNgenda

Branik je ruzan. Onaj Stepway Concept iz one druge teme je zakon.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

VeDuS

Sta kazete na ovo:



Nije bas lepotan, ali bi mi "pojeo" kamp opremu koja nije stala prosli put. :nami:


Loganovac

Puste želje svih Sanderaša - Sandero MCV  :njanja:

Kako nije lepotan, pet puta je lepši od Sandera, samo mi je ovo nešto mnogo meganoliko....
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul

Vuce na agresivniji stil, a kao sto Loganovac rece suvise slicnosti sa Meganom, a taj auto mi nikad nije legao.  :c0:
Iskren da budem vise mi se svidja "normalna" verzija Sandera.
:wind:
..need more buttons..

LeNgenda

Citat: Loganovac poslato 30.12.2010. - 06:02
Puste želje svih Sanderaša - Sandero MCV  :njanja:

Ne, ne, ovo je bas Sandero Grandtour, osim zadnjih krila i branika, sve je kao i na obicnom Sanderu. Lici na novi Megane zbog linije krova i to je to. Meni se `dja, ja uvek volim kad je dupence vece...
Tockovi su ruzni i fabricke ratkapne umesto ovoga bi bile sasvim ok.
Samo da ukebamo nesto sto nije Photoshop.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DarioGTI

ta slika "Sandera grandtour" postoji sigurno 1.5 godinu, i rekao bih da je photoshop, prvo zbog Renault oznaka na gepeku i felgama, diskovi na straznjoj osovini, i felge kojih uopce nema u Renault/Dacia ponudi  :-)1 :-)1


Sanderaši, ako hocete karavana - onda uzmite LOGAN MCV  :baeh: :baeh:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Jelenko


Raja