Brisači

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Ako nisu aero, to je cena.

Ayrton

Reče mi čovek da Mitutuyo i ne pravi one standardne, samo one fleksibilne (aero). Ali ima sve moguće adaptere, tako da odgovaraju za sva vozila.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Raja

Uzmi ti to za probu, nisu skupi. Ako ne budu valjali neće biti ni prvi ni zadnji zajeb u životu. Ako se pokažu kao dobri, javi da otrčim pa kupim i ja.

Loganovac

Nisam najbolje razumeo, jel taj Mitutoyo drže Kinezi po onim prčvarnicama gde prodaju sve i svašta ili... ?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Turbo

Vodite racuna na bljuvaku su meni uvalili fals Mitutoyo.
Nisam obratio paznju kad sam kupovao i kad sam dosao kuci primetim da je pakovanje
sjajno umesto mat kao prosli put.A ove sam cak platio i vise nego one pre.
Oni prosli su imali utisnut zig Mitutoyo na plastici dok ovi nemaju.
Levi jos i brise nekako al ovaj desni samo brlja i preskace.Sutra idu u kantu.

Ayrton

E, to, Turbo, brate! Sad znam na šta da obratim pažnju. Znači mat kutija i utisnut žig. :jea:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

mladja73

Citat: Loganovac poslato 11.02.2018. - 10:57
Nisam najbolje razumeo, jel taj Mitutoyo drže Kinezi po onim prčvarnicama gde prodaju sve i svašta ili... ?

Da ima ih u tim kineskim prodavnicama. Zgodno da ne potežem put buvljaka.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Andrix

nesto ih nisam video kod kineza, mada nisam ni pitao
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

mladja73

Ajde da budem precizniji, u vecim kineskim tržnim centrima. Kod mene na Banjici ima u KTC Change me.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Ayrton

Mlađo, tamo ih nisam video. Kad kažem "Buvljak", mislim na Otvoreni tržni centar Novi Beograd.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

silent


LeNgenda

Vi koji imate vec Mitutoyo, da li postoji fora da se jedan takav od 40 cm stavi pozadi?

Posto klasican brisac bez ikakvog adaptera ima osovinicu koja samo klikne u nosac zadnjeg brisaca, pitam se kako bi jedan ovakav aero kliknuo na to mesto.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

miki-bgd

Verovao ili ne, postoje 2 razlicite verzije zadnjeg brisaca. I razlika je bas u nosacu.

Kad sam kupovao pre par meseci, to su me pitali u radnji. I kaze mi lik da je bolje da uzmem i samo prebacim gumu nego da menjam ceo brisac.

Tako je kod mene, ne znam kako je kod drugih, ali treba proveriti.

PS. Inace, menjao sam pre par godina zadnji brisac, i "uglavio" sam neki univerzalni. Malo sam jace gurao osovinu, stala je ali se posle ispostavilo da je veca od originalne, i da je malo rasirila nosace (srecom nisu pukli), tako da sada originalni brisac stoji labavije, da ne kazem da moze da ispadne kad odvojim brisac od stakla.  :doh:



silent

Citat: LeNgenda poslato 12.02.2018. - 22:39
Vi koji imate vec Mitutoyo, da li postoji fora da se jedan takav od 40 cm stavi pozadi?

Posto klasican brisac bez ikakvog adaptera ima osovinicu koja samo klikne u nosac zadnjeg brisaca, pitam se kako bi jedan ovakav aero kliknuo na to mesto.

Baš to je i mene zanimalo, prodavac mi je rekao da u katalogu postoji takav brisač (35cm ako se dobro sećam) i da košta 500 din, ali ga nije imao na stanju.

Trenutno mi je pozadi Alka flat od 40 cm i lepo pasuje na nosač.

Loganovac

Hvala na linku, naručujem koliko sutra!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.