Brisači

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Posten komsiluk.

bugi

Probaj da ispravis, ili da kupis malo kvalitetniji nosac, ja sam stavio zamenski posle intervencije komsiluka na istom, i posle dve godine je krenula rdja na njemu bas dobro...

mladja73

Citat: kiconix poslato 14.11.2017. - 10:05
Posten komsiluk.

Jbg. Juče padala kiša pa se neko poslužio. Onako uz put.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Ayrton

Citat: mladja73 poslato 14.11.2017. - 08:09
Da Bog da mu se ruka osušila!!!
Ne volim da kunem, al' i ja mislim isto!
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Lazar@

Koja je maksimalna velicina brisaca za stepveja?
Kod mene su trenutno ja mislim 51 i 49cm i uzasni su...(tandrcu i slabo brisu)

Ali nesto mislim da brisaci ne bi mogli da se sklope skroz sa 55/53cm ?

miki-bgd

Ja stavio 55/55

speedo

Kod mene su oba 53cm i rade bez problema.

bind

#202
Pozdrav drugari.
I ja juce tradicionalno kao i svake godine svratio do  Filip Motors Nehruova 51 a Piramidica preko puta doma zdravlja .
Parkirao ispred radnje na parking , usao u radnju i kazem komsija kao i svake godine napred 2 metlice Alca  53 cm  2x250=500 din,  zamenio prodavac , ja samo gledam i uzivam, i zadnji brisac  skinuo prodavac i isto stavio gumu od Alca metlice 48 cm 1x 230=230 din  i namontirao na nosac i vratio  nazad na auto .
Zamolim ga da proveri akumulator,jer mu je vec 8 godina i covek prikljuci aparat i kaze da je ok akumulator  vidim 12.84 , i vidim jos neka slova tamo i brojeve da prikazuje ,vrti  nesto na displeju tog  aparatica ,u to se nerazumem ,ali on kaze da je sve ok .
I uzmem 5l  Tečnost za pranje stakla Bell Glazer zimski -21C   390,00 din , preporuka za tecnost.

Veterinar

Pre neki dan sam tamo pazario Alca metlice za Sandero.

dekiv68

Meni isto tako nameste metlice brisača u Autokešu u Borči.

baki09

Otišao u prodavnicu da kupim brisače, na Novom Beogradu blizu novog merkatora. Imaju gomilu različitih modela. Izašli prodavac i ja da izmerimo  :Smiley: kad on meni:''Nemam za ovakvo kačenje.'' Okrene se i ode. Sad ne znam šta da radim. Ima li neko neki savet, preporuku?

Veterinar

Ako ne mozes da pročitaš postove u temi, dovoljno je da pogledas post od pre nekoliko dana u kome se spominje Filip motors...

Keka

Mozda su u pitanju ovi novi flat brisaci, za razliku od klasicnih sa U kukicom (do 02.2015.), imaju ravan kraj za kacenje (od 03.2015.).

Za ove prve odgovaraju npr Boch AR 551 S, dok za novije odgovaraju Bosch A 173 S.

Mozda ima po velikim prodavnicama, Kit komerc i slicno.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Citat: baki09 poslato 09.12.2017. - 00:20
Otišao u prodavnicu da kupim brisače, na Novom Beogradu blizu novog merkatora. Imaju gomilu različitih modela. Izašli prodavac i ja da izmerimo  :Smiley: kad on meni:''Nemam za ovakvo kačenje.'' Okrene se i ode. Sad ne znam šta da radim. Ima li neko neki savet, preporuku?
moras da skines i sacuvas/vratis plasticni deo sto kaci brisac za nosac
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Sad sam pogledao temu o predstavljanju vozila, definitivno su u pitanju flat tipski brisaci, to je malo teze pronaci.

Pasuje Bosch A 173 S ili adekvatni drugih proizvodjaca.

Sigurno moze da se kupi u servisu, po simbolicnoj ceni  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!