Patosnice - brzinsko pitanje!

prethodna tema - sledeća tema

gromovnik

Hvala, ja još imam originalne, koje su sve u dobrom stanju osim vozačeve :) Pogledaću u Rodi u Uradi sam.

dzule

jos uvek imam one iste patosnice od 2014, tako da i dalje stoji topla prepruka za iste

Aleks

Prelomio sam i narucio patosnice iz Spajdera. Gumene su i deluju korektno za taj novac. Posto se ne radi o patosnicama za Daciu, mada verujem da nema neke razlike osim oblika, vise detalja u temi o mom autu.
http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=2587.75

gromovnik

Kupio sam danas Goodyear gumene za 3000 din - akcija 25% u Rodi NBG. Prednji komadi su ogromni, ali postoje šare kuda se mogu iseći makazama što sam i uradio, tako da su lepo legle i nemaju gde da šetaju (nadam se). Nisam još vozio kola sa njima pa nemam utiske.

ex-user

Postoji li negde u Beogradu (ili da se naruči iz Srbije) samo jedna tepih patosnica, vozačeva, univerzalna, eventualno vozačeva i suvozačeva?
bla bla bla

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Capriolo

Kupio sam nedavno u "Beogumi" gumene "Gledring" patosnice i deluje mi "na oko", "pod rukom" i "na njuh", da su bolje od raznih OEM patosnica koje sam do sada imao za razna vozila.
Koštale su 5.300 dinara.
I čekao sam ih jedan radni dan.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Capriolo


dekiv68

Nisam znao da imaju toliki izbor patosnica.
Mislim da je korektna cena za tipske patosnice