Zamena sijalica

prethodna tema - sledeća tema

car72

S obzirom da slika vredi vise od hiljadu reci,pogledaj kako se to radi jednom rukom :dobro: !
http://www.youtube.com/watch?v=Vc9XNVez9y4&feature=relmfu
Sta reci!_!

Logan1.4MPI

Zamenio danas. Ruka ko lopata pa sam se namucio jer mi je ispala plastika dole  :ha: Velika pomoc je bio video na pocetku teme, 300din Osram Anti UV

drGrujić

Nekako komplikovana zamena čak i ako znaš šta treba da uradiš. Srećom pa moj mobilni ima dobru kameru i staje tamo gde oko ne može da se zavuče. Evo slike pa će valjda nekom biti od koristi.
Najteže je ponovo zakačiti onu žicu, ali uporan čovek mora da uspe. Iako izgleda kao 5 min posla ispadne bar pola sata.


kiconix

Stvar osecaja, meni nikad nije trebalo vise od 2 minuta po sijalici.

jasho

Dr Grujiću, što reče Kića stvar osećaja, a  ja bih dodao i malo rutine, kad skontaš proceduru i kako se žičica skida i vraća, ide to na minut dva bez problema, jedino ko ima jače ruke malo teže ide na strani akumulatora, ali i to je stvar prakse! :welcome:

saša61beograd

U levu ruku ogledalce,desnom otkopčavaš sijalicu,lako i jednostavno,sve se vidi.

Ivan

Da zameniš sijalicu h4 kod akumulatora (sandero) još i nekako ali da zameniš onu malu pozicionu kod akumulatora treba tanka ženska ručica, ako nema lepe tanke ženske ručice onda moraš da skidaš akumulator ili da se ženiš ili da nađeš devojku. :nami:

ziki_the

Uh bre, tanka rucica.  :-)1
Ja zamenih sa svojom balvanastom rukom za par min.  :)

Loganovac

Potvrđujem u kombinaciji Logan / balvan.  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

step.SU

Kolege, da li je neko menjao sijalicu maglenke, konkretno na stepwayu? Nemam ideju kako da uopste pridjem, a ne da zamenim...  :ne:
CITIUS - ALTIUS - FORTIUS

hobbista

Da prostiš, moraš da je dohvatiš sa leđa :cul:
Mislim da ima jedna plastika dole koja mora da se skine.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

akademik

kako se menja sijalica na trecem stop svetlu kod sandera 2010 godiste

Dragan D.

Za sandera prve generacije


Keka

Citat: akademik poslato 20.05.2016. - 14:24
kako se menja sijalica na trecem stop svetlu kod sandera 2010 godiste

Sigurno pise u uputstvu za upotrebu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!