Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

MajorSoul

Onda na dve tri krigle kafe  :Smiley:
:wind:
..need more buttons..

Raja

Volem i ja kafu... :c:

MajorSoul

Mogli bi da se okupimo negde pa da svi pijemo kafu!
:ziveli:
:wind:
..need more buttons..

mladja73

Citat: MajorSoul poslato 21.01.2011. - 07:40
Onda na dve tri krigle kafe  :Smiley:

Vise volim kafu iz flase....
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

John Reynolds

I ja. Na mojim kafama najčešće piše L-A-V zato što mnogo volim kafu.

MajorSoul

Nisam ni znao da ovoliko ljudi pije kafu  :njanja:
:wind:
..need more buttons..

Jelenko

Ja ne pijem "kafu",ja volim "caj" od sljivovice ili od kruuuuske.... :c1:

rookie

I ja sam često u "biblioteci". Nekad "kafa", nekad neki "sok", a i bude i čaja...  :wink:

Keka

Pricaonica je na drugom kraju hodnika  :cekicem:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Jelenko

Jbg,popilo se ....... :Smiley:,sto kafe sto caja.... :kava:,necu vise obecavam.

LeNgenda

#235
...i tako ja trazio slike baznog Dustera, kog bih, kad bih kupovao, jedino i kupio i naletim na slike sa zenevskog salona. Ocigledno je Base, samo sa uzduznim nosacima, sto bih i ja porucio, a sto jedino uz Base i moze da se poruci. Bela boja, akrilna, meni se svidja.









Dace Bog da i ovakav jedan padne uskoro... :dance:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Aleksandar

Ja ozbiljno razmisljam da krenem u kupovinu Duster-a.

Gledam verziju 1.5 DCI Ambience, vjerovatno 4x2, jer mi 4x4 bas nesto i nije potreban...

E sad:

Duster Ambience je u BiH 24.821 KM ili nesto oko 12,500 evra. Obzirom da je i Renault Fluence dCi 85 oko 13,500 evra ili 27,000 KM,
nekako mi je ova cifra za Duster-a previse obzirom da Duster Ambience nema ni klimu što mu cijenu povećava za 1360 KM ili 700ak evra. Dvoumim se i prvenstveno zbog neznanog kvaliteta lima (kojim se Dacia nije bas proslavila) te antikorozivne zastite.

Zna li iko od vlasnika Duster-a a i ostalih kakva je antikorozivna zastita te kvalitet lima ili je i dalje "šio mi ga tanko"?


Zoran

Mislim da su tanki (valjda 0,65 mm) samo nenosivi limovi. Inače konstrukcijski je sasvim ok.
Sam svoj gazda - vazda.

silent

#238
Zanimljiva je odluka da na Zenevskom sajmu izloze osnovni "klot" model... Mislim, hrabro.
Ali i pametno, jer kad se bolje pogleda, (za sada) je taj model i najkonkurentniji, ali cim pocne da mu se pakuje oprema, cena odeee, a onda u igru ulaze i druge opcije :)
Meni je najintresantnija opcija upravo ovaj base model, ali 4x4 - 11.130e. Kome treba osnovni terenac, jednostavan, pouzdan, bez nepotrebnih dodataka i sa dosta prostora, ovo je odlicna ponuda. Lada Niva kao najblizi konkurent je oko 8.100, cini mi se, a vredi doplatiti razliku. Jedino bih mozda sacekao neko vreme da Duster preboli decije bolesti kao novi model (sto i ne mora da se pokaze kao tacno) :)

P.S. Chevrolet Niva kosta jako slicno Dusteru, osnovna verzija je oko 11.000e, ali nema je kod nas.

LeNgenda

Na prve dve slike u pozadini se vidi full verzija, izlozili su oni obe krajnosti, a ja sam stavio samo slike Base-a zato sto je za 9.330 + 174 (za nosace) = 9.504 evra moj jedini izbor. Nema Base sa 4x4, samo Ambiance i Laureate.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.