AK Kompresor, Beograd - kartica za popuste

prethodna tema - sledeća tema

jasho

I ja sam kod njih platio kešom na blagajni :ha: ali mi nikad ne bi palo na pamet ovo :(

Keka

Bajata informacija. Na kraju su legli na rudu i dali ljudima kola.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


bugi

ajd kad je AK Kompresor tema, da i ja iznesem misljenje...

Meni su isto sipali ulje preko maksimuma, pa sam reklamirao sledeci put kad sam naisao tamo i izvukli su visak, sad sto to rade necu ulaziti u to (ne mislim da je losa namera, vec slepo pridrzavanje servisnog uputstva).

Imao sam malo vise poseta, jer su lutali oko trazenja problema sa startovanjem auta, iako sam im vise puta sugerisao sta je i kako je, prenoseci im pritom i savete sa ovog foruma, na kraju se zavrsilo pozivanjem predstavnistva, i pretnjom inspekcijom, nakon cega je auto zadrzan 3 dana i konacno resen problem.

Zatim, klimu su mi punili na garanciju, cim sam kupio auto, i prepunili je naravno, al otisao sam opet i bez reci uvazili reklamaciju, merili temperature i poredili sa onom tablicom i sve doveli u red.

Misljenje mi je posle svega da su u sustini ok, ali kao i svi imaju problema sa radnicima (majstorima), oce da izadju u susret, primali su me i bez zakazanog termina.

Sto se tice cena malo su preskupi, sad su mi ponudili servis za 16500 din, a prosle godine je bio 13000 din

Toliko od mene